Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

g29 - nic nie pomaga
Witam!

Potrzebuję pomocy w wyłączeniu sprężyny zwrotnej (dużego oporu) podczas gry w FS19.
Zrobiłem już wszystko co mogłem, przeczytałem dziesiątki postów związanych z tym zagadnieniem i nadal nic nie pomaga.

Jeśli chodzi o takie rzeczy jak odłączenie kierownicy z prądu/USB, restart gry/systemu  lub ustawień - już to zrobiłem...  
Reinstalacja Logitech G hub, instalacja starego lgs - też..  Nie wiem

Jakieś pomysły?

System: Win10
Gra na platformie STEAM
Wersja gry: 1.5.1

Taka tam sobie reklama.
(03-24-2020, 19:23)pawlo51 napisał(a):
Witam!

Potrzebuję pomocy w wyłączeniu sprężyny zwrotnej (dużego oporu) podczas gry w FS19.
Zrobiłem już wszystko co mogłem, przeczytałem dziesiątki postów związanych z tym zagadnieniem i nadal nic nie pomaga.

Jeśli chodzi o takie rzeczy jak odłączenie kierownicy z prądu/USB, restart gry/systemu  lub ustawień - już to zrobiłem...  

Jakieś pomysły?

Gra na platformie STEAM

znalazlem wlasnie rozwiazanie twojego problemu musisz wlaczyc program logitech gaming software wejsc na tryb kierownicy  masz tam ikonke kierownicy ze skierowanymi strzalkami w dol kliknij na to prawym myszki wejdz we wlasciwosci osi i ustaw sobie sila sprzezyny centrujacej na 0% 

zrob doklanie tak jak masz na screenie pokazane i to pomoze i pamietaj by ustawic profil na domyslny 

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

(03-25-2020, 17:13)neo2905 napisał(a):
Witam!

Jakieś pomysły?

Gra na platformie STEAM

znalazlem wlasnie rozwiazanie twojego problemu musisz wlaczyc program logitech gaming software wejsc na tryb kierownicy  masz tam ikonke kierownicy ze skierowanymi strzalkami w dol kliknij na to prawym myszki wejdz we wlasciwosci osi i ustaw sobie sila sprzezyny centrujacej na 0% 

zrob doklanie tak jak masz na screenie pokazane i to pomoze i pamietaj by ustawic profil na domyslny 

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Jaką wersję logitech gaming software  mam mieć?

Próbowałem tego na wersji 9.02.65

Spróbowałem raz jeszcze na tej samej wersji - nie pomogło... Sad Podaj mi, proszę, wersję LGS na której mam to zrobić.

(03-25-2020, 20:02)pawlo51 napisał(a):
(03-25-2020, 17:13)neo2905 napisał(a):
Witam!

Jakieś pomysły?

Gra na platformie STEAM

Jaką wersję logitech gaming software  mam mieć?

Próbowałem tego na wersji 9.02.65

Spróbowałem raz jeszcze na tej samej wersji - nie pomogło... Sad Podaj mi, proszę, wersję LGS na której mam to zrobić.

ja to wlasnie zorbilem na te wersji co ty i nie mialem z tym problemu
nagralem ci filmik jak to zrobic nie mam kamerki nie stety ale zrob tak jak ja to robie i bedzie dzialac na bank bo mi dziala bez problemu

U mnie też często mimo że ustawiałem siłę na 0 to kierownica stawiała duży opór. Wtedy najpierw włączam inną grę z kierownicą, na przykład Dirt Rally 2.0 bo w tej grze zawsze kierownica obraca mi się swobodnie. Jak tylko kierownica "puści" przełaczam się na farminga.

(03-26-2020, 18:39)pawelek_n napisał(a): U mnie też często mimo że ustawiałem siłę na 0 to kierownica stawiała duży opór. Wtedy najpierw włączam inną grę z kierownicą, na przykład Dirt Rally 2.0 bo w tej grze zawsze kierownica obraca mi się swobodnie. Jak tylko kierownica "puści" przełaczam się na farminga.

Dzięki wam moi drodzy przyjaciele(neo2905pawelek_n)!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Dzięki waszej pomocy na pewno inni gracze będą mogli skorzystać z waszych podpowiedzi. Jeśli chodzi o mojego farminga... wszystko działa w końcu. Po kilkunastu próbach reinstalacji LGS oraz Logitech G Hub właśnie ten drugi zaczął pomyślnie współpracować z grą. Ustawiłem profil jako trwały ale nie przez kliknięcie na ten profil tylko w: USTAWIENIA G HUB(prawy górny róg) >>>USTAWIENIA APLIKACJI>>>TRWAŁY PROFIL(z ustawieniami dla farminga)Zaciera

Temat do zamknięcia.

Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu