Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Problem z modem Seasons
Witam czy tylko ja mam ten problem czy to wiekszosc tak ma ??? mianowicie problem polega na tym ze zwierzeta produkuja jednorazowo gnojowke a potem juz wgl sie ona nie robi i malo tego sprawdzilem ponad 40 budynkow w ktorych mozna miec krowy czy swinie i jest ten sam problem jednorazowe wytworzenie gnojowki a potem brak jej totalny, dzieje sie tak tylko na sezonie sprawdzelem ustawienia season+inne mody, seasons bez modow, na roznych mapach wynik jest dokladnie ten sam, ale jak WYLACZE seasons to wszystko dziala tak jak powinno obornik jest gnojowka jest wszystko sie pojawia bez problemu bez znaczenia od budynkow czy mapy. i nie ma mowy tu o tym zeby ktorys z modow kolidowal czy powodowal ten problem bo sprawdzalem to bez zadnych modow jak i z modami i sie nic nie zmiania. macie jakies pomysle ??? bo mi juz naprawde brak pomyslow problem tyczy seasons 1.2

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Woda, słoma i pozostałe składniki masz dostarczone?

Odpowiedz
(03-25-2020, 15:54)Ziuta napisał(a): Woda, słoma i pozostałe składniki masz dostarczone?

tak wszsytko jest i tak sie dzieje tylko jak mam wlaczony season jak go wylacze wszystko dziala poprawnie nawet nie ma znaczenia jaki budynek bo juz tyle sprawdzalem ze brak mi pomyslow doslownie i to ewidentnie jest jakis problem z modem season 1.2

Odpowiedz
Krowy gry mają słomę, produkują tylko obornik bez gnojowicy, gdy nie mają słomy to produkują gnojowice bez obornika.
Pomogłem, daj repkę.

Odpowiedz
(03-26-2020, 11:04)RAFALEX napisał(a): Krowy gry mają słomę, produkują tylko obornik bez gnojowicy, gdy nie mają słomy to produkują gnojowice bez obornika.

niby pomoglo ale to dziwna sprawa to tak nie powinno dzialca przecierz pierwszy raz sie z czym taki spotykam jesli chodzi o taki problem ze jak zwierzeta nie maja slomy to daja gnojownice a jak maja slome to daja tylko obornik. mysle ze to jaki blad w sezonie jest bo normalnie dajac slome powinny produkowac obornik i gnojownice dziwna sprawa ale + dla ciebie

Odpowiedz
Taki był zamysł twórców Seasons. Zwierzęta gdy mają słomę, nie produkują obornika płynnego, a ich produktywność nieznacznie wzrasta.
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.