Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanka - GE.
Witam, otóż zacząłem przygodę z GE jakiś tydzień temu i robię mape. Więc mam kilka pytań.
1.Jak sie robi obszar kupowanych maszyn? tzn. jak klikne P w grze i kupie jakąś maszyne, to jak to zrobić żeby ustawić gdzie ona sie bedzie pojawiać?

2. Jak ustawić punkt pojawienia się w grze? tzn. spawn po kliknięci START. Gdy klikne START, to chce sie pojawic na gospie a nie tam gdzie bylo ustawione na czystej mapie.. jak to ustawic?

Ps. przy okazji ... glowie sie nad nazwą mapy.. mozecie pomóc Big Grin
Aha -  jeszcze jedno i bardzo ważne!
szukam obrazków do mapy... ale żeby były z reala np. taki john deere co ma AgroDreamLiner  na sygnaturce.. ale żeby dało się go wstawić na zdjęcie na miniaturke ( chodzi mi o wczytywanie mapy.

///Uwaga. Tematu proszę nie zamykać, ponieważ nie chce robić spamu na forum. Jeżeli będzie potrzeba zadania jakiegoś pytania po prostu zedytuje ten post. Jeśli chodzi o pytania - na razie to wszystko. ///

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(05-11-2016, 18:57)Ledowy napisał(a): 1.Jak sie robi obszar kupowanych maszyn?

W i3d mapy w "Scenegraph" znajdujemy element "storePlace" (zazwyczaj jest ich 2 lub 3). Przesuwamy jeden z nich tam, gdzie chcemy, żeby kupione przez nas maszyny stały w określonym miejscu.

(Chyba trochę źle sformułowane, ale na pewno zrozumiesz Big Grin Jakby co, zedytuję ten post.)

Odpowiedz
Jeżeli posiadasz czystą mapę powinno się znajdować coś takiego jak Storeplace1 ustaw go w odpowiednim miejscu to będzie początek sklepu rozwiń będzie znajdować się tam Storeplace1end ustaw go i to będzie koniec sklepu. I tyle mam nadzieję, że pomogłem jak coś pisz na priv.

Odpowiedz
Dream dzięki! Smile Testowałem - działa.

Odpowiedz
Co do pkt. 2
Carrer start point czy coś takiego -tam gdzie go ustawisz tam pojawi się farmer po uruchomieniu gry

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama

Przegląda: 1 gości

Menu