Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Tereny
Witam. Można w jakiś sposób zrobić na mapie więcej terenów niż te 46 czy ile tam jest?Bardzo mi na tym zależy bo robię dużą mapę.

Taka tam sobie reklama.
(04-01-2020, 11:29)Szysiu napisał(a): Witam. Można w jakiś sposób zrobić na mapie więcej terenów niż te 46 czy ile tam jest?Bardzo mi na tym zależy bo robię dużą mapę.

Można 63. wystarczy przekopiowac linie i nadac jej inne id tzn o 1 wyzsze. Dla janości: Jak masz id 43 w xml farmlands to kopiujesz linie wklejasz pod i nadajesz jej id 44 itd.  Tzn można nawet wiecej niz 64 ale nie pamietam dokladnie jak to sie robilo bo dodatkowo trzeba zrobic wiecej kanalow dla terenow dla ge.

Standardowo można wyznaczyć 64 obszary (63 należące do właścicieli przypisanych w farmlands.xml i 1 (ostatni) nie do kupienia.) Żeby zwiększyć ich ilość, trzeba w i3d mapy znaleźć linijkę:
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Register
i zwiększyć wartość numChannels (wartość 6 oznacza, że dostępnych jest 2^6 obszarów, czyli 64).
Ustawienie tej wartości na np. 7 da możliwość wyznaczenia 2^7 = 128 obszarów, 8 – 2^8 = 256 obszarów, 9 – 2^9 = 512 obszarów, itd.
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Dokładnie o to mi chodziło, dzięki wybawicielu. Temat zamykam
Rusheer napisał 04-02-2020, 09:46:
To ja zamykam, nie ty Smile

Przegląda: 1 gości

Menu