Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konwert
Smile 
przekonwertowałem sobie moda z ls 13 do ls 15 i gdy chce go kupić to kupuje mi się całą wieczność
250 post   04.12.2016  Cool

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Mówiłem ci już żebyś się za to nie zabierał.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
bo co nie zabronisz mi tego

Odpowiedz
Oczywiście że ci nikt nie zabroni ale musisz wszystkiego nauczyć się sam.
No niestety...

Odpowiedz
Jeśli Ci nie działa to znaczy, że gdzieś po drodze ,,dałeś dupy" przysłowiowo mówiąc. Sprawdź jeszcze raz wszystko dokładnie.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Musisz po prostu patrzeć na to co gra ci mówi, jeśli jakiś błąd wystąpi. Przynajmniej podstawy znajomości wpisów w logu wymagane.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
to morze powieccie mi jak to doprze zrobić krok po kroku b orze coś źle zrobiłem
-----------------------------------------------------------------------------------------
ok ciś się zmieniło gdy chce kupić to pisze że nie można kupić narzędzia spróbuj ponownie
------------------------------------------------------------------------------------------
jeżeli będzie wszystko działało to będę potrzebował kogoś o przetestowanie tego classa lexiona 770 TT

Odpowiedz
Po pierwsze- do szkoły.
Po drugie- pewnie nawet konsolę masz wyłączoną, co? Naprawdę masz problem z modem a nie wpadłeś na to aby pokazać log?

Odpowiedz