Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Skalowanie bram
W jaki sposób mogę naprawić skalowanie bram? Chodzi mi, że przy otwieraniu się zwiększają, a po zamknięciu zmniejszają.

Taka tam sobie reklama.
za pomocą Freeze Transformation. Ustawiasz taka skale jaką chcesz w GE i później przenosisz model do pozycji 0 0 0 i robisz transformacje zaznaczając Skale/rotacje/pozycje

W GE włącza się to za pomocą paska zadań Edit -> Freeze Transformation
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

(04-26-2020, 12:13)marcelinsigniaa napisał(a): za pomocą Freeze Transformation. Ustawiasz taka skale jaką chcesz w GE i później przenosisz model do pozycji 0 0 0 i robisz transformacje zaznaczając Skale/rotacje/pozycje

W GE włącza się to za pomocą paska zadań Edit -> Freeze Transformation

Dziękje, tylko jest jeden problem. Drzwi otwierają w tak jakby w miejscu.
https://imgur.com/a/WdJuaGI

zobacz teraz gdzie masz 'punkt zero' w tych drzwiach i zobacz jak się one obracają w osi.. teraz pewnie masz coś nie tak w Animated object
Pomogłem? Daj REP+ !! 
At

(04-27-2020, 10:07)marcelinsigniaa napisał(a): zobacz teraz gdzie masz 'punkt zero' w tych drzwiach i zobacz jak się one obracają w osi.. teraz pewnie masz coś nie tak w Animated object

Ten "punkt zero" jest jakby na środku modelu jednego skrzydła (tak samo jest z drugim).  Po obracaniu nimi mógłbym narysować walec
Rusheer napisał 04-27-2020, 11:30:
Staraj się unikać cytowania ostatniego wpisu w temacie w celu wyeliminowania niepotrzebnego spamu i dla polepszenia czytelności całego postu Smile Polecam funkcję "Szybka odpowiedź"

Doszedłem już sam jak to naprawić, można zamknąć. Dzięki za pomoc  Big Grin

Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu