Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Ziemniaki premium
hej powie mi ktos w jaki sposób z maszyny do sortowania ziemniaków wysypac pokarm dla Swiń?
z góry dziękuje

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Cześć żeby mieć pokarm dla świń musisz mieć maszynę GlobalCompany - Potatosorter jest na MODHUB. Najpierw myjesz ziemniaki potem te umyte ładujesz do tej maszyny GlobalCompany - Potatosorter z boku pojawi się pasza dla świń.Tylko paszy dla świń jest tylko 8% tego co wsypiesz.

Odpowiedz
(04-27-2020, 13:57)ziemniakxgdy napisał(a): hej powie mi ktos w jaki sposób z maszyny do sortowania ziemniaków wysypac pokarm dla Swiń?
z góry dziękuje

(04-27-2020, 19:33)marcinsiwy83 napisał(a): Cześć żeby mieć pokarm dla świń musisz mieć maszynę GlobalCompany - Potatosorter jest na MODHUB. Najpierw myjesz ziemniaki potem te umyte ładujesz do tej maszyny GlobalCompany - Potatosorter z boku pojawi się pasza dla świń.Tylko paszy dla świń jest tylko 8% tego co wsypiesz.

to mam i maszyna do sortowania mi sie zapełnia i przestaje pracowac. Posortowane ziemniaki odbieram bez problemu ale nie moge wyładować tego pokarmu próbowałem juz wszystkiego chybapodjezdzalem z boku wszystkimi mozliwymi ladowarkami i skrzyniami ktore obsługują pokarm dla swiń a ta @#$%%$$%% literka "R" sie nie zapala

Odpowiedz