Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Bizon z058 Rekord
#1
Witam wszystkich odwiedzających. Z racji tego ze mam więcej czasu postanowiłem jako się przyłożyć do społeczności Farminga i zrobić coś a raczej naprawić. Jestem na etapie poprawiania (tworzenia) tekstury Rekorda i teraz powiedzcie mi jak to wygląda.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.[/url]Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Z lewej strony Rekord na teksturach a z prawej tylko na jednym kolorze. Oceńcie który jest lepszy. I na 3 zdjęciu bizon w jednym kolorze przy oryginalnym z056. Projekt nie jest jeszcze skończony żeby nie było :Smile planuje zrobić w Dwóch kolorach Czerwonym i niebieskim.

I jeszcze gdyby ktoś wiedział jak zrobić bród a raczej jak go przyciemnić to był bym wdzięczny za rady.
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Hej Jak dla mnie z lewej Smile
 
Odpowiedz
#3
Poczyniłem pewne kroki z teksturą (czerwony jest na testach będzie inny kolor nie taki rażący) a niebieski już prawie ukończony. Mam nadzieje ze po negocjacjach z autorem będzie zgoda na wydanie. Pozdrawiam


Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
 
Odpowiedz
#4
Wygląda naprawdę ciekawie. Mam nadzieję że projekt nie zostanie porzucony
 
Odpowiedz
  
Przegląda: 1 gości

Menu