Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

kolor gleby do malowania
Witam gdzie się zmienia kolor gleby do malowania????chodzi mi o to że chcę sobie zmienić teksturę kolor z jasnego na ciemny,,,,bo na jednej mapie mam ciemny kolor ziemi a na drugiej mam jasny {piasek}

ps; nie chodzi mi tu o TAB tylko teksturę na mapie

np;Kolonia ma jasny piasek a Wielkopolska ma ciemny kolor ziemi do malowania i o taki ciemny własnie kolor mi chodzi ale nie wiem jak podmienić te tekstury i gdzie ich szukać,,,

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
proszę o pomoc...dziękuję

Odpowiedz
proszę o pomoc na zielono zaznaczony jaki kolor bym chciał a na czerwono jaki jest

https://abload.de/img/ziemiaz7kww.png

Odpowiedz
W pliku i3d musisz zmienić ścieżke tekstury żeby czytało z folderu gry, albo zmienić tekstury w mapie tej co masz

Odpowiedz
tekstury próbowałem zmienic ale niestety nie dało zmian,a w i3d niestety nie wiem gdzie...

Odpowiedz
otwierasz i3d mapy za pomocą notepad++ najlepiej
i szukasz linijki "/maps/textures/terrain/rough" u ciebie może być np /maps/textures/terrain/roughDirtUS01_diffuse czy coś takiego mniej więcej
musisz zmienić na fielname na "$data/maps/textures/terrain/roughDirt01_diffuse.png" i kolejno w dół jeszcze 7 linijek patrząc na 02-03-04 i diffuse oraz normal

Najlepiej by było jakbyś zmienił sam środek $data/maps/textures/terrain/roughDirt

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(05-18-2020, 09:58)kosmiak0 napisał(a): otwierasz i3d mapy za pomocą notepad++ najlepiej
i szukasz linijki "/maps/textures/terrain/rough" u ciebie może być np /maps/textures/terrain/roughDirtUS01_diffuse czy coś takiego mniej więcej
musisz zmienić na fielname na "$data/maps/textures/terrain/roughDirt01_diffuse.png" i kolejno w dół jeszcze 7 linijek patrząc na 02-03-04 i diffuse oraz normal

Najlepiej by było jakbyś zmienił sam środek $data/maps/textures/terrain/roughDirt

Dzięki wielkie pomogło...pozdrawiam

Odpowiedz