Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

PGR_KIETRZ
(07-20-2020, 21:14)karol522 napisał(a): Coś chyba ucichło Sad

Hmm , ALBO Autro tego Projektu ma jeszcze inne zajecia , Praca Dzieci Rodzina , wiadomo To Musi być na pierwszym Planie .Sam  mam to wiem jak to jest .  Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(07-21-2020, 16:40)krys239 napisał(a):

Hmm , ALBO Autro tego Projektu ma jeszcze inne zajecia , Praca Dzieci Rodzina , wiadomo To Musi być na pierwszym Planie .Sam  mam to wiem jak to jest .  Smile

Wiem doskonale o takiej możliwości Smile
Aczkolwiek zauważ że w niektórych, nie mówię że w każdym poście o nadchodzącym modzie autor daje informacje że nie ma czasu czy coś tam wypada, no nic chyba ja muszę swój Kietrz robić bo bardzo chętnie bym pograł na takiej mapie Sad

Odpowiedz
(07-22-2020, 16:54)karol522 napisał(a):
(07-21-2020, 16:40)krys239 napisał(a):

Wiem doskonale o takiej możliwości Smile
Aczkolwiek zauważ że w niektórych, nie mówię że w każdym poście o nadchodzącym modzie autor daje informacje że nie ma czasu czy coś tam wypada, no nic chyba ja muszę swój Kietrz robić bo bardzo chętnie bym pograł na takiej map

Zapweniam Cie że i Ja bym pograł na takiej Mapce . Więc Redbull doda Ci Skrzydeł   Big Grin , Powodzenia w Projekcie . Cool

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu