Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farming Simulator a CD-key
Witam, podczas jednej z wielu momentów uruchomienia Farminga, nastałem wielki problem -> [Obrazek: NJiJjCh.jpg]
Tak, wiem jakośc nie powala, ale może przejdzy do powodu dlaczego pisze tego posta.
Po wyłamaniu sie kawałka płyty nie mam jak zainstalować gry, czy istnieje jakoś inna opcja instalacji + oryginalny CD-key (CD-key moj - z pudełka), oraz czy gra bedzie działała na multi + nie będzie żadnych problemów z instalacją patchy.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ściągnij z neta instalatora gry, zrób obraz płyty, odpal go w Daemon Tools i normalnie zainstaluj. W trakcie instalacji podaj swój klucz. Wszystko będzie śmigać. Ważne - instalator musi być "czysty", tzn bez kracka, bo inaczej nie spatchujesz gry. Ja tak robię, bo szkoda mi płyty. Możesz też pożyczyć płytę od kolegi, ale klucz musi być Twój.

Odpowiedz
(05-14-2016, 23:02)Misio napisał(a): Ściągnij z neta instalatora gry, zrób obraz płyty, odpal go w Daemon Tools i normalnie zainstaluj. W trakcie instalacji podaj swój klucz. Wszystko będzie śmigać. Ważne - instalator musi być "czysty", tzn bez kracka, bo inaczej nie spatchujesz gry. Ja tak robię, bo szkoda mi płyty. Możesz też pożyczyć płytę od kolegi, ale klucz musi być Twój.

Dzieki za pomoc, tylko, czy możesz mi wysłać taką czystą wersje gry? Wszedzie jest z crackiem... ;/

Odpowiedz
Ja mam ISO oryginalnej płyty na kompie jak coś to pisz na PW

Odpowiedz
Wytrzymasz do jutra? Wrzucę ją na Zippy i jutro podrzucę Ci link. Pasi?

O - widzę, że kolega mnie uprzedził Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
akurat wszedłem w temat, a skoro mam to pomóc mogę Smile

Odpowiedz
I to Ci się chwali Smile. To forum właśnie po to jest - aby sobie nawzajem pomagać Smile

Odpowiedz
a nie masz limitu 200MB na zippy?

Odpowiedz
Dziekuję wam bardzo serdecznie za pomoc, odwdzięczyłem sie +repką.
Dzięki jeszcze raz!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Można obraz podzielić w WinRarze na kilka partów.

Maci3kk Smile Smile Smile

Odpowiedz