Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Premos 5000 wyłącza się
Siemka.

Mam problem, robię sobie pellet premos 5000 i wszystko ładnie pięknie, ale wystarczy nieco więcej słomy na polu i maszyna się wyłącza. Wiecie, gdzie można to zmienić? Przejrzałem xml ale nie widzę takiej opcji.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Musisz wolniej jechać.

Odpowiedz
4 KM/h? Tochę bez sensu... 400km ciągnikiem... wystarczy nieco więcej słomy (i nie mówię tu o hałdach przy nawracaniu), ale o normalnym pasku na polu, i się wyłącza. Zmniejszyłem już nawet zapotrzebowanie na moc - bez zmian.

Odpowiedz
Jaką wersję modu masz? Problem nie jest z mocą a z możliwością przerobową materiału, tak samo jest w realu jest dużo noży które siekają materiał, ale mają one ograniczoną przepustowość.

Odpowiedz
(06-19-2020, 20:04)Ziuta napisał(a): Jaką wersję modu masz? Problem nie jest z mocą a z możliwością przerobową materiału, tak samo jest w realu jest dużo noży które siekają materiał, ale mają one ograniczoną przepustowość.

Najnowszą 1.1.0.0 - czytałem, że ma być poprawione w update, ale nie wiem, czy właśnie w update z 1.0.0.0 na 1.1.0.0 czy może będzie nowsza.

Rozumiem, że jest problem z możliwością przerobową, ale tak jak piszę, trochę bez sensu, że mało, że to się wyłącza co chwila, zysku dużego nie ma, a jeszcze dodatkowo trzeba jeździć 5 km/h a nawet mniej.

To bardzo zniechęca do tej modyfikacji. Smile

Odpowiedz