Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Kupno DLC
Witam, jakąkolwiek metodą płatności bym nie próbował zakupić DLC na stronie, wyświetla się non stop payment failed... Ktoś wie w czym problem?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Przyłączam się do pytania

Odpowiedz
Nie wiem czy to ma jakiś związek czy to tylko zbieg okoliczności ale powiązałem moje konto bankowe na PayPal po czym spróbowałem jeszcze raz kupić DLC i tym razem poszło

Odpowiedz
(06-19-2020, 18:38)lodowy wilk napisał(a): Nie wiem czy to ma jakiś związek czy to tylko zbieg okoliczności ale powiązałem moje konto bankowe na PayPal po czym spróbowałem jeszcze raz kupić DLC i tym razem poszło

A w jakiej walucie miałeś pieniądze na PayPal?  Czy miałeś wyliczone czy trochę więcej na koncie?

Odpowiedz
Miałem trochę więcej i w euro. Ale wcześniej też tak miałem i wyskakiwał mi błąd, dopiero jak powiązałem swoje konto bankowe to poszło ale nie jestem pewien czy to nie zbieg okoliczności

Odpowiedz
(06-20-2020, 09:59)lodowy wilk napisał(a): Miałem trochę więcej i w euro. Ale wcześniej też tak miałem i wyskakiwał mi błąd, dopiero jak powiązałem swoje konto bankowe to poszło ale nie jestem pewien czy to nie zbieg okoliczności

Od soboty próbuje powiązać konto raz się pomyliłem przy potwierdzeniu i teraz takie coś mi pokazuje: Niestety. Nie możemy teraz przetworzyć tego żądania. Spróbuj ponownie później.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu