Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Ekipa szuka graczy MVP 19 4x Tworzymy ekipe
Mapa: MVP 19 4x
Modów (waga): +-5GB
Styl maszyn: średnie/duże 
Godziny gry: 17/18-23/24
Wymagania: +18, 100% realizm, znajomość rolnictwa i gry
Kontakt: Pv/pod postem

Dodatkowy opis: Siemka, z racji ze nie mogę znaleźć ostatnio ekipy do gry postanowiłem stworzyć własną, gramy na mapie mvp 19, mapa spora więc gramy na dużych maszynach które są już na starcie,  gramy głównie na modach wiec dobry komputer się przyda bo nie jest ich mało. Mody mam już wybrane ale każdego wysłucham nie będize problemu coś dodać.Oczekuje to najelpiej 18+ sam mam 20, gra realna, wiadomo bez wygłupów chociaz pośmiać się można, ale nie chce na sertwerze odwalania, realne maszyny, realne prędkości wiadomo o co chodzi, to chyba tyle, w razie pytan pisać. Puki co bez dedyka, zbierze się ekipa to nie widze problemu ogarnąć coś. Pozdro!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Witam , Pisałem na PW .

Odpowiedz
czego nic nie odp. ? hee

Odpowiedz
Buump nadal szukam ludzi

Odpowiedz
(07-20-2020, 21:20)szymon2easy napisał(a): Mapa: MVP 19 4x
Modów (waga): +-5GB
Styl maszyn: średnie/duże 
Godziny gry: 17/18-23/24
Wymagania: +18, 100% realizm, znajomość rolnictwa i gry
Kontakt: Pv/pod postem

Dodatkowy opis: Siemka, z racji ze nie mogę znaleźć ostatnio ekipy do gry postanowiłem stworzyć własną, gramy na mapie mvp 19, mapa spora więc gramy na dużych maszynach które są już na starcie,  gramy głównie na modach wiec dobry komputer się przyda bo nie jest ich mało. Mody mam już wybrane ale każdego wysłucham nie będize problemu coś dodać.Oczekuje to najelpiej 18+ sam mam 20, gra realna, wiadomo bez wygłupów chociaz pośmiać się można, ale nie chce na sertwerze odwalania, realne maszyny, realne prędkości wiadomo o co chodzi, to chyba tyle, w razie pytan pisać. Puki co bez dedyka, zbierze się ekipa to nie widze problemu ogarnąć coś. Pozdro!

Witam, jestem zainteresowany. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!

Odpowiedz
Odświeżam, gra ktoś dziś ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.