Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

FS 19 czy FS 17?
Witam Smile
Według Was lepiej jest kupić FS 19 czy FS 17 pod kątem rozgrywki itp.?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
wedlug mnie fs 17 jest lepsza i fajniejsza

Odpowiedz
Ja bym wolał kupić fs 19, oprawa graficzna jest o niebo lepsza, nowe zwierzęta, więcej możliwości, nowe maszyny..
Pomogłem? Daj rep+ Smile

Odpowiedz
Je**c 19 zbyt nowoczesna 17 lepsza o wiele je**c Cie cara
Rusheer napisał 08-03-2020, 20:48:
Za ubliżanie i wulgaryzmy z automatu otrzymujesz warna 50% na 3 miesiące. Kultury trochę!!!

Odpowiedz
Ta gra to głównie mody. Owszem zawsze po premierze nowej odsłony te poprzednie wyglądają ciekawiej ale FS19 juz ma troche czasu. Modów w tym bardzo fajnych modów jest juz bardzo dużo. Ja bym sie nie zastanawiał i kupil 19. Owszem 17 była bardzo dobra ale warto iść z duchem czasu. Tym bardziej ze w przyszłym roku spodziewać sie można kolejnej odsłony. Normalnie FS 21 powinien mieć premiere juz tej jesieni ale jak dobrze wiemy, twórcy juz dawno zapowiedzieli ze w tym roku premiery nie będzie. Więc póki co FS 19 to nadal świeża odsłona a na dzień dzisiejszy bardzo bogata w mody i wciąż rozwijana przez twórców i fanów, czego o FS 17 juz raczej nie można powiedzieć. Czasem jeszcze cos sie pojawia ale to rzadkość. Podobnie multi, prędzej znajdziesz kogoś do gry w 19 niż 17.

Odpowiedz
(08-01-2020, 20:26)niewieco napisał(a): Je**c 19 zbyt nowoczesna 17 lepsza o wiele je**c Cie cara

Powiem tak: nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka. 19-ka zbyt nowoczesna? Ja gram tylko na starszych i tylko polskich (ewentualnie DDR czy innych "demoludów") maszynkach, a mimo wszystko wolę 19-kę. Jest tyle fajnych modów i na takim poziomie, że naprawdę warto zainwestować w nowszą odsłonę. Choć wcale nie twierdzę, że 17-ka była zła. 
Byłbym zapomniał - 19 jest o tyle lepsza, że mody (dobre) nie zamulają tak rozgrywki bo ważą ułamek tego co mody do starszych wersji (tekstury UDIM). Teraz nie musisz mieć folderu "mods" o wadze 2-3 Gb żeby grać wyłącznie na modach - no chyba że masz tam 5-6 map.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(08-01-2020, 20:26)niewieco napisał(a): Je**c 19 zbyt nowoczesna 17 lepsza o wiele je**c Cie cara

Nie musisz się chwalić swą głupotą i ignorancją, każdy tutaj obejdzie się bez twojego jakże dennego i niepotrzebnego komentarza. Panu już podziękujemy
Pomogłem? Daj rep+ Smile

Odpowiedz

Grzeczniej to się nie dało? Huh
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu