Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

IC do Bizona
Cześć mam własnego bizona który ma parę błędów w logu z którymi sobie jakoś poradzę ale nie wiem jak dodać ic,bardzo pragnę mieć rure oraz zbiornik otwierany na podejście ale za każdym razem jak robię według instrukcji to gra kraszuje podczas ładowania, dam link do tego bizona przed próbą dodania ic oraz do poradnika z ic jak ktoś wie jak to dodać lub ogrnąć to prosiłbym o zrobienie tego i odesłanie bizona,można udostępnić jako swój mod na portalu,bizon jest częściowym editem od danio mods bo animacje i parę innych rzeczy nie dałem rady zrobić bo jestem słaby w modach ale mażę o bizonie idealnym reszta rzeczy jest mojego aoutorstwa, pozostałe błędy to głównie kilka errorów od kamery na stojąco oraz 2 raw formaty.Próbowałem też dać tego bizona na fora ale ludzie czepiali się że ulep jak wiele innych więc postanowiłem je pousuwać jest obecnie jeszcze na jednym forum ale też powinien zniknąć,mam nadzieje że ktoś mi pomoże i jakoś ogarnie to ic,wtedy nawet nie będę miał nic przeciwko żeby wydał tego moda. Pozdrawiam
Link do poradnika na którym próbowałem się wzorować Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Link do Bizona Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu