Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

lewitująca przyczepa
Witam Panowie mam problem chodzi o to że po pewnym czasie  zaczęła mi przyczepa pod każdym ciągnikiem lewitować ,a dokładnie gdy ją podczepię to po ruszeniu zaczyna się unosić , zmieniłem zapis i dalej to samo,{tak sie dzieje z nią tylko na tym jednym zapisie.ciągniki jak i przyczepa mam z MH,,Ursusy od Drivera a przyczepa od Borsuka Sam2500...
mapka to Kolonia1990 

ps; na innych save działa dobrze.
sprzedawałem.zmieniałem nazwę ale to nic nie pomogło..

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(08-20-2020, 14:28)Darecki30 napisał(a): Witam Panowie mam problem chodzi o to że po pewnym czasie  zaczęła mi przyczepa pod każdym ciągnikiem lewitować ,a dokładnie gdy ją podczepię to po ruszeniu zaczyna się unosić , zmieniłem zapis i dalej to samo,{tak sie dzieje z nią tylko na tym jednym zapisie.ciągniki jak i przyczepa mam z MH,,Ursusy od Drivera a przyczepa od Borsuka Sam2500...
mapka to Kolonia1990 

ps; na innych save działa dobrze.
sprzedawałem.zmieniałem nazwę ale to nic nie pomogło..

To może być związane z mapą albo zapisem,nawet gdy sprzedasz maszynę to w plikach zapisu gdzie są pojazdy i obiekty to nadal zostaje i jeśli tam się coś źle zapisze ale zepsuje to jest szansa że dzieje się tak jak u cb

Odpowiedz