Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Malowanie Ursusa
Witam mam pytanie ponieważ chciałbym sam sobie przemalować ursusa c-330 z żółtego na czerwony  . I mam pytanie pobrałem giant editor ale tam nie wiem jak pomalować pobrałem program DXTBMP ale nie ma tam tez takiej opcji na malowanie i moje pytanie brzmi jak to pomalować. Sad Sad Sad Sad

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jeśli mod jest poprawnie zrobiony to powinieneś mieć opcję wyboru koloru podczas kupna ciągnika.

Odpowiedz
(10-30-2020, 17:15)Ziuta napisał(a): Jeśli mod jest poprawnie zrobiony to powinieneś mieć opcję wyboru koloru podczas kupna ciągnika.

Wiem ale chciałbym troche też robić w plikach   a nie tak poprosstu

Odpowiedz
No ale teraz jest taka funkcja w grze że jeśli autor modu doda opcję wyboru koloru to robi się to poprzez grę (opcjonalnie można na sztywno kolor w XMLu też ustawić) w GE się tego nie robi, a textury z kolorem jak to było w poprzednich FS już nie ma (jest tylko dla naklejek itp. rzeczy).

Odpowiedz
(10-31-2020, 15:44)Ziuta napisał(a): No ale teraz jest taka funkcja w grze że jeśli autor modu doda opcję wyboru koloru to robi się to poprzez grę (opcjonalnie można na sztywno kolor w XMLu też ustawić) w GE się tego nie robi, a textury z kolorem jak to było w poprzednich FS już nie ma (jest tylko dla naklejek itp. rzeczy).

a jaki jest program do robienia modów  ?

Odpowiedz
Nie ma takiego konkretnego, wszystko zależy co chcesz zrobić, model 3D robisz w innym, tekstury edytujesz w innym, pliki XML edytujesz w innym.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu