Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Malowanie Ursusa
#1
Witam mam pytanie ponieważ chciałbym sam sobie przemalować ursusa c-330 z żółtego na czerwony  . I mam pytanie pobrałem giant editor ale tam nie wiem jak pomalować pobrałem program DXTBMP ale nie ma tam tez takiej opcji na malowanie i moje pytanie brzmi jak to pomalować. Sad Sad Sad Sad
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Jeśli mod jest poprawnie zrobiony to powinieneś mieć opcję wyboru koloru podczas kupna ciągnika.
 
Odpowiedz
#3
(10-30-2020, 17:15)Ziuta napisał(a): Jeśli mod jest poprawnie zrobiony to powinieneś mieć opcję wyboru koloru podczas kupna ciągnika.

Wiem ale chciałbym troche też robić w plikach   a nie tak poprosstu
 
Odpowiedz
#4
No ale teraz jest taka funkcja w grze że jeśli autor modu doda opcję wyboru koloru to robi się to poprzez grę (opcjonalnie można na sztywno kolor w XMLu też ustawić) w GE się tego nie robi, a textury z kolorem jak to było w poprzednich FS już nie ma (jest tylko dla naklejek itp. rzeczy).
 
Odpowiedz
#5
(10-31-2020, 15:44)Ziuta napisał(a): No ale teraz jest taka funkcja w grze że jeśli autor modu doda opcję wyboru koloru to robi się to poprzez grę (opcjonalnie można na sztywno kolor w XMLu też ustawić) w GE się tego nie robi, a textury z kolorem jak to było w poprzednich FS już nie ma (jest tylko dla naklejek itp. rzeczy).

a jaki jest program do robienia modów  ?
 
Odpowiedz
#6
Nie ma takiego konkretnego, wszystko zależy co chcesz zrobić, model 3D robisz w innym, tekstury edytujesz w innym, pliki XML edytujesz w innym.
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  malowanie w grze guitarsolo 1 505 12-28-2020, 22:26
Ostatni post: guitarsoloPrzegląda: 1 gości

Menu