Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nie mogę kupić zagrody na mapie Przemasowo
Jak w tytule, nie mogę w ogóle otworzyć sekcji "Zagrody dla zwierząt" w sklepie na mapie Przemasowo. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać? Na innych mapach jest normalnie. Dziwne jest to, że gdy wcześniej grałem na tej mapie to wszystko było ok.

EDIT
Nieaktualne. Metodą prób i błędów znalazłem moda który powodował problem.

Taka tam sobie reklama.
(11-07-2020, 14:34)Grzesiu1091 napisał(a): Jak w tytule, nie mogę w ogóle otworzyć sekcji "Zagrody dla zwierząt" w sklepie na mapie Przemasowo. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać? Na innych mapach jest normalnie. Dziwne jest to, że gdy wcześniej grałem na tej mapie to wszystko było ok.

EDIT
Nieaktualne. Metodą prób i błędów znalazłem moda który powodował problem.

hej ja mam ten sam problem moze powiesz mi jaki to byl mod?? lub co dokaldnie robiles

sytuacja: cala mapa działa wszytko ładnie i pięknie ale w sklepie nie działa wam opcja od kupowania zwierząt ani zagród.

jeżeli na każdej mapie to gryza się mody

jeżeli tylko na jednej nie ma żadnych modów to sprawdzić trzeba plik:

"TWOJA NAZWA MAPY.XML i zobaczyć co jest ładowane poza standardowymi elementami gry:

-jakie dodatkowe typy zwierząt,

-rodzaje jedzenia dla zwierząt itp.

oraz sprawdzić linijki:

<husbandryAnimals filename="$dataS/character/husbandryAnimals.xml" />
<husbandryFood filename="$dataS/character/husbandryFoodDefinition.xml" />
<animalNames filename="$dataS/character/animalNames.xml" />

u mnie jedna z nich była z odniesieniem zamiast do gry to do pustego XML

4 dni szukałem co jest spaprane i po forach pisałem (tu takze) nawet do shywizzard pisałem (nie mógł tez pomoc). dzis mnie natchnęło i zacząłem przeglądać po kolei każdy z plików xml

możecie dać to do rozwiązanych tak dla innych którzy się spotkają z podobnym problemem

Przegląda: 1 gości

Menu