Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

KFMR Krukowiak Apollo 1000/15/PHX
Cześć,

Mam problem z tym modem, tj. nie mogę ruszać lancami w górę i w dół po rozłożeniu. Czy wszyscy tak mają? Po popatrzeniu na pierwszy raz w kod modu powinno to działać. Próbowałem odznaczyć wszystkie mody i zostawić tylko ten i też jest ten problem.

Link do modu: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
sprawdzałem działają dobrze można nimi poruszać w górę i w dół,,,,

teraz pytania 2.
w jaki sposób nimi poruszasz??? Ja poruszam trzymając wciśnięty LPM

drugie pytanie
czy używasz moda na manualne podczepianie maszyn?? jeśli tak to musisz przewody podpiąć bo inaczej nie bd mógł ruszać nimi...

Odpowiedz
(12-09-2020, 22:48)Darecki30 napisał(a): sprawdzałem działają dobrze można nimi poruszać w górę i w dół,,,,

teraz pytania 2.
w jaki sposób nimi poruszasz???  Ja poruszam trzymając wciśnięty LPM

drugie pytanie
czy używasz moda na manualne podczepianie maszyn?? jeśli tak to musisz przewody podpiąć bo inaczej nie bd mógł ruszać nimi...

[Obrazek: aba6544059c4ba4855bc76987f58f563.jpg]

Odznaczone wszystkie mody, nawet oficjalne DLC i nie mam opcji ruszania lanc. Klikając n rozkłada się stopień, może to przez to, bo na innych opryskiwaczach lancami można ruszać też klawiaturą.

Odpowiedz
no ok ale żeby ruszać w górę lub w dół ramionami to trzeba myszką robić tak jak napisałem trzymając lewy przycisk myszki i ruszać w górę lub w dół wtedy ramiona się poruszają

Odpowiedz
(12-10-2020, 13:01)Darecki30 napisał(a): no ok ale żeby ruszać w górę lub w dół  ramionami to trzeba myszką robić tak jak napisałem trzymając lewy przycisk myszki i ruszać w górę lub w dół wtedy ramiona się poruszają

No właśnie jest coś nie tak, bo w lewym górym rogu nie widać żeby to było podbindowane. Podpinając innego krukowiaka w oknie pomocy pojawia się, aby nacisnąć LPM.

Odpowiedz
jezu jest ok nie zawsze tak jest masakra ja...ale ty masz problem bo nie pisze szok...w każdym razie Krukowiak działa dobrze tyle w tym temacie...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
No właśnie nie działa u mnie, jakby działał to bym nie pisał Wink

Odpowiedz
(12-10-2020, 15:29)Mazuro napisał(a): No właśnie nie działa u mnie, jakby działał to bym nie pisał Wink

to sprawdź ustawienia klawiszy....

Odpowiedz
Inne opryskiwacze działają tak jak mówisz na myszkę, tylko z tym mam problem.

Odpowiedz
(12-10-2020, 15:45)Darecki30 napisał(a): to sprawdź ustawienia klawiszy....

Którą masz wersję? Ja mam tę nową 1.0.0.1 i też mi nie działa.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu