Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Gra wieloosobowa
Witam, mam taki problem, że nie mogę włączy gry wieloosobowej, wyskakuje komunikat klucz produktu jest tymczasowo zablokowany. Mam dwa laptopy i na obydwu jest ta sama wersja pudełkowej gry. Jak to rozwiązać problem z połączeniem w grę wieloosobową?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(12-25-2020, 12:52)Rolnik009 napisał(a): Witam, mam taki problem, że nie mogę włączy gry wieloosobowej, wyskakuje komunikat klucz produktu jest tymczasowo zablokowany. Mam dwa laptopy i na obydwu jest ta sama wersja pudełkowej gry. Jak to rozwiązać problem z połączeniem w grę wieloosobową?

I sam już sobie dałeś odp.... Zablokowali ci klucz bo uznali że jest piracki skoro używany jest na 2 laptopach.
[Obrazek: rsm161%201.jpg]

Odpowiedz
A można go jakoś odblokować żeby chociaż na jednym laptopie grać w grę wieloosobową?

Odpowiedz
Witam, mam pytanie odnośnie gry wieloosobowej, zakupiłem drugi klucz produktu, teraz mam2 i podczas połączenia z grą wyskakuje komunikat nie udało się nawiązać połączenia z grą wieloosobową. Zarówno ja jak i bat możemy założyć grę, ale noe możemy dołączyć do siebie. Czy problemem może być internet? Oboje mamy sieć PLUS, ja mam z rutera, a brat z modemu.

Odpowiedz
Internet przez sieć komórkową jest często mocno ograniczony (poblokowane porty) i przez to w wielu grach gdzie łączy się P2P są takie problemy, możesz spróbować odblokować porty w routerze o ile jest taka opcja dostępna, ale pewnie raczej dostawca u siebie je zablokował i albo powie że nie może odblokować albo będzie chciał doliczyć kilkanaście zł do abonamentu za to.

Odpowiedz