Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zwiększenie Triggeru
Siema. Chciałbym powiekszyć trigger w kurniku aby kury chodziły po całym podwórku. Czy jest to w ogóle możliwe i jeśli tak to w jaki sposób to zrobić. Pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
wszystko jest zależne od nav mesh danego obiektu ..w tym przypadku kur..jest to możliwe aby to zrobic, powiekszajac właśnie dany nav mesh.Ale jest pewne ale ...otóż model placable o którym mówisz musi być edytowany poza plikami gry czyli oryginału placable z kurami nie polecam edytować poniewaz nie wiem dokładnie jak zachowa się gra ...a obiekty placable z modów ..jak najbardziej tu można je edytowac ...co do sposobu w jaki to można zrobic jest poradnik w necie bo opis troche by zająl miejsca ,,poniewaz zobrazowac co nieco nalezało by również ..zapewniam ze poradnik w necie jest czytelny i do zrozumienia ..pozdrawiam
https://youtu.be/lQnmG4EW-ZU

Odpowiedz
Działa. Wielkie dzięki za pomoc

Odpowiedz
Napotkałem taki problem że robię to co gość na filmie 1:1, powiększam sobie domyślny navmesh modu, usuwam i daje swój i nic z tego i zwierzęta albo w ogóle się nie pojawiają albo poruszają się na takim samym obszarze co wcześniej. Próbowałem się bawić i szukać ale nic z tego. Wiesz może w czym problem?

Odpowiedz