Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Geoportal
Witam. Chciałbym zrobić mapkę odwzorowaną na mapach z geoportalu. Problem polega na tym, że nie wiem jak pobrać taką mapę gdzie jest ukształtowanie terenu. 

Jakby ktoś coś wiedział to z góry dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Polecam obejrzeć Wink
https://www.youtube.com/watch?v=4WGZ4wCk-Es
[Obrazek: fsScreen2_qqswreh.png]

Odpowiedz
Poradnik bardzo pomocny. Tylko mam problem, bo nie mogę pobrać z demgeneratora wysokości a próbuje już 4 dzień i nic

Odpowiedz
@XEnter zgłoś się na priv z zawartością pliku demGenerator_config (o ile problem nie pozostał nadal rozwiązany)
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
@Rusheer. Dzięki wielkie. jakoś udało się ogarnąć to ale mam problem mianowicie po zrobieniu wszystkiego, gdy odpalam mapkę to teren jest tak jakby świecący nie widać mapy z google. a consola wyrzuca coś takiego:
Error: Failed to load terrain distance texture ''.
C:\****\****\Desktop\FS19_EptyMap\maps\map01.i3d (4902.64 ms)
Error: Failed to create texture array. Texture 'C:/*****/******/Desktop/FS19_EptyMap/maps/terrain/animalMud01_diffuse.png' couldn't be loaded.
Warning: Failed to create terrain diffuse texture array, use black textures instead.
Error: Failed to create texture array. Texture 'C:/*****/*****/Desktop/FS19_EptyMap/maps/terrain/animalMud01_normal.png' couldn't be loaded.
Warning: Failed to create terrain normal texture array.

Odpowiedz
Zacznijmy od tego że żadne zdjęcia nie są z żadnego google, tylko z geoportalu. A teraz meritum.
Ścieżki, ścieżki, ścieżki i jeszcze raz ścieżki. Nie oglądałeś uważnie fragmentu poradnika gdzie usuwało się z nich te $data/maps, to ma być tak:
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Register
nie inaczej bo wtedy GE nie znajdzie pliku o zadanej ścieżce bo nie istnieje - podstawy informatyki się kłaniają.
Co do Failed to load terrain distance texture trzeba zrobić tak: znajdź te wklejone linijki <Layer, i zmień wartość distanceMapId z YY na 4, i powinno działać.
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu