Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

PDA
Witam. 
Mam problem z PDA, a dokładniej mam już mapęi wgl ale w farmingu znajduję się w centrum mapy a gdy otwoeram minimape pokazuję, że jestem na krawędzi mapy. 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Mam ten sam problem, mapę robiłeś czy jakaś gotowa ?
Jeśli robiłeś powiększoną ,to może ten poradnik Ci pomoże:
https://www.youtube.com/watch?v=4WGZ4wCk-Es
Robiłem mapę 4x4 z pomocą tego poradnika , PDA również ( ze skalowaniem ) i wszystko jest OK, po za PDA,
Ale być może coś zrobiłem źle......

Odpowiedz
@radkus25 w xml mapy trzeba zmienić <width> i <height> z 2048 na 4096, to jest na początku
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
(02-03-2021, 15:53)Rusheer napisał(a): @radkus25 w xml mapy trzeba zmienić <width> i <height> z 2048 na 4096, to jest na początku

W xml? 
W gimp-ie zmieniałem rozdzielczości i w paintnet ,tak jak na poradniku z uwzględnieniem skali mapy
edit:
W xml zmieniałem chyba tylko ścieżki do tekstur

Odpowiedz
tak w xml. Przed chwilą zmieniłem i wszystko się naprawiło. Na mapie pokazuje ikone gdzie się znajduję prawidłowo oraz są numerki pól na swoim miejscu. XMl w sensie, nie w mapDE.i3d tam gdzie się robi wszytko w tym poradniku tylko musisz poszukać mapDE.xml i tam zmieniasz

Odpowiedz
(02-04-2021, 21:24)XEnter napisał(a): tak w xml. Przed chwilą zmieniłem i wszystko się naprawiło. Na mapie pokazuje ikone gdzie się znajduję prawidłowo oraz są numerki pól na swoim miejscu. XMl w sensie, nie w mapDE.i3d tam gdzie się robi wszytko w tym poradniku tylko musisz poszukać mapDE.xml i tam zmieniasz

Faktycznie ;Wink 
Działa ,dzięki !

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu