Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 22
#1
Pojawiła się dziś zapowiedź nowej odsłony Farming Simulator 22 która pojawi się pod koniec tego roku.

https://farming-simulator.com/newsArticl...ews_id=214

https://youtu.be/Z9ck775MlJk

[Obrazek: news_607ffcb109e27.jpg]

[Obrazek: news_60800ae852f38.jpg]

[Obrazek: news_60800ae84ef85.jpg]

[Obrazek: news_60800ae838b2c.jpg]

[Obrazek: news_60800ae84af32.jpg]

[Obrazek: news_60800ae842401.jpg]

[Obrazek: news_60800ae84653c.jpg]
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Po raz kolejny odgrzewany kotlet, jak fifa...
 
Odpowiedz
#3
No niestety, też liczyłem na coś więcej tym bardziej że czekali na nowe konsole więc myślałem że może jakiś nowy silnik graficzny się pojawi a patrząc na te pierwsze zdjęcia to mogli wydać tę grę wcześniej bo nie wiele się zmieniło. Dodali nowe tekstury, pory roku i mają być dwie nowe mapy i ta z dodatku alpine.
 
Odpowiedz
#4


 
Odpowiedz
#5
Fajne zaimplementowanie modów. XD
Było bardzo potrzebne żeby w podstawce były pory roku(najlepiej bez możliwości wyłączenia) i tablice rejestracyjne.
A tak w ogóle dobrze że i tak zmniejszyli częstotliwość wydawania tych ,,kotletów", ciekawe czy ten trend się utrzyma i kiedy będzie następny ls.
 
Odpowiedz
#6
(04-22-2021, 11:03)esa123 napisał(a): Po raz kolejny odgrzewany kotlet, jak fifa...

Z ocenami to bym się wstrzymał do czasu aż będzie więcej wiadomo o tej grze... nie można oceniać na podstawie kilku screenów które nie przedstawiają ostatecznej wersji
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#7
Powinni pójść bardziej w realizm skoro ta gra to symulator, pola o nieregularnych kształtach, słupy czy jakieś małe lasy na dużych polach, to tak nie wiele a gra posiadała by o wiele lepszy klimat, dużo innych rzeczy by można jeszcze wymieniać. Fajnie by było jak by w grze pojawiła się marka Kubota, powrócił Zetor czy nowe modele Deutz-Fahr. No ale póki co pozostaje tylko czekać na nowe informacje na temat nowej odsłony gry.
 
Odpowiedz
#8
screny niewiele nam mówią o całokształcie nowej odsłony...poczekajmy zobaczymy czy będzie to odgrzany kotlet ,czy tez zaskoczy nas ta nowa odsłona czymś niespodziewanym...choć wątpię w to ,ale...
 
Odpowiedz
#9
(04-30-2021, 15:00)Farmer77 napisał(a): Powinni pójść bardziej w realizm skoro ta gra to symulator, pola o nieregularnych kształtach, słupy czy jakieś małe lasy na dużych polach, to tak nie wiele a gra posiadała by o wiele lepszy klimat, dużo innych rzeczy by można jeszcze wymieniać. Fajnie by było jak by w grze pojawiła się marka Kubota, powrócił Zetor czy nowe modele Deutz-Fahr. No ale póki co pozostaje tylko czekać na nowe informacje na temat nowej odsłony gry.

To co mówisz to tak na prawdę pierdoły które można załatwić modami, ważniejsze żeby całe mechaniki dopracowali lub też dodali nowe. Same propozycje dobre, choć:
1. Nikt chyba nie ma okrągłych pół, w realu też każdy dąży do idealnych prostokątów bo potem nie wiadomo jak to pryskać itp.(w sumie w farmingu przydałyby się ścieżki), jedyne co by wypadało zrobić to nie zostawiać pasów trawy na 0,5km między polami ale to tak jak wspomniałem kwestia map z modów, bo GIANTSOWI zawsze ciężko o klimat.
2. Fajnie, ale oni to wręcz na złość robią nie przenosząc nawet tych maszyn co były w poprzednich częściach. 
3. Zetora podp... Pure Farming na wyłączność, chociaż już upadł więc kto wie...
 
Odpowiedz
#10
Z Konsolami racja, dobry paradoks - czekać na nowe by nie ograniczać się przez stare, po czym i tak dostosować pod nie grę.
 
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Farming Simulator 22 - Najnowsze informacje | Aktualizacja 01.11.2021 r. Manfi 13 11,177 03-27-2023, 16:22
Ostatni post: kabutoPrzegląda: 1 gości

Menu