Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Spadki FPS
Shocked 
Witam mam taki problem ponieważ mam sekundowe  spadki FPS.Nie wiem czym to może być spowodowane komputer należy do średnich.
4GB ram
Intel core 2 duo 3 GHz
Grafika AMD Radeon HD 7750 Series 2GB
Problem polega na tym ze mam 60Fps nagle 50 i znowu mam 60 i tak cały czas. Czyli można to nazwać "skakaniem".

[Obrazek: 8d6ec6e493d4d39f2ab9744fd43e1779_orig.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
U mnie też tak jest lecz mój komputer nieosiągnie nigdy 60 fps bo jest za słaby (procek amd phenom x4 3.2 GHz black edition, płyta gigabyte, ram corsair ddr3 8GB, 2x Asus radeon HD 6870 direct cu) ale nie mam pojęcia czym to spowodowane jest np. czasem uruchomię fsa i mam to samo wtedy sprawdzam u siebie w programie easy tune 6 to taki standardowy program był wraz ze sterownikami do płyty głownej i mi pokazuje np prędkość procesora na 2.2 GHz a powinno być 3.2 GHz wyłączam fsa włączam jeszcze raz i jest to samo i nawet pokazuje 0.8 MHz wyłączam i włączam ponownie i jest 3.2 GHz i niewiem od czego to zależy ale czasem mam takie zamulanie że muszę wyłączyć i włączyć niewiem czy to jakiś proces w systemie coś blokuje niemam pojęcia

Odpowiedz
Ok kolego dzięki. Ale wie ktoś czym to może być spowodowane Smile

Odpowiedz
FS ma problemy z AMD, wielu co ma podzespoły od AMD ma dziwne problemy z FSem.

Odpowiedz
A nie da się tego jakoś naprawić ? Big Grin

Odpowiedz
Możesz bawić się w wyłączanie synchronizacji pionowej itp. rzeczy ale czy zadziała to nikt tego nie wie, u jednych działa u innych nie (a nawet pogarsza sprawę).

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu