Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wersja pudełkowa czy steam
Witam. Mam taki dylemat. Chciałbym zakupić FS 22 tylko się zastanawiam czy w wersji pudełkowej czy steam. Jakie są za i przeciw? 
Pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Takie że na Steamie same się Aktualizują , a Pudełkowa musisz samemu Aktualizować .

Odpowiedz
Od 15 mam wersje na steam, być może jestem w błędzie ,ale czy wersje pudełkowe nie wymagają płyty w napędzie do uruchomienia gry?

Odpowiedz
Radkus , wymaga Płyty w Napędzie .

Odpowiedz
(11-28-2021, 10:09)memek124 napisał(a): Witam. Mam taki dylemat. Chciałbym zakupić FS 22 tylko się zastanawiam czy w wersji pudełkowej czy steam. Jakie są za i przeciw? 
Pozdrawiam
Płyty są chyba tańsze , steam jest lepszy , bo coraz mniej jest popularny napęd do płyt w obudowach komputerów i jeśli za jakiś czas zmienisz komputer, jest bardzo prawdopodobne ,że nie będzie miał czytnika i będziesz musiał wtedy dokupić zewnątrzny naped dvd. Z drugiej strony , jeśli masz nie najszybszy internet , płyty są lepsze . Fs22 waży ok 13GB

Odpowiedz
Przy słabym necie szybciej dojedziesz do sklepu niż pobierzesz ze Steama.
Dodatkowo w ls22 z pudełkiem dostajesz dostęp do serwa dedykowanego na 4os. na miesiąc(ale ważne przez 2 lata chyba).

Od wersji bodajże 1.7 ls19 płyta nie jest już wymagana do odpalenia gry!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(11-28-2021, 10:09)memek124 napisał(a): Witam. Mam taki dylemat. Chciałbym zakupić FS 22 tylko się zastanawiam czy w wersji pudełkowej czy steam. Jakie są za i przeciw? 
Pozdrawiam

Na steam musisz pobrać grę, więc jeśli masz słaby internet to chwilę to zajmie. Plusem jest to że gra jest aktualizowana automatycznie. Wersja pudełkowa wymaga tylko napędu DVD do zainstalowania gry, od ls 19 gra nie wymaga płyty w napędzie podczas grania. W tym wypadku aktualizacje trzeba pobrać i zainstalować samemu, lecz przy odpalaniu gry wyskakuje nam informacja o każdej nowej aktualizacji, więc nie da się jej przegapić.

Odpowiedz
Pozdrawiam

Witam. Mam do sprzedania wersję pudełkową FS 22. Dziecko kupiło bez porozumienia. Sprzęt zbyt słaby na tą grę.

Odpowiedz
(12-03-2021, 17:42)Jagoda2 napisał(a):
(11-28-2021, 10:09)memek124 napisał(a): Witam
A nie można gry zwrócić?

Odpowiedz
(12-20-2021, 22:46)Kacper0345 napisał(a):
(12-03-2021, 17:42)Jagoda2 napisał(a):
(11-28-2021, 10:09)memek124 napisał(a): Witam
A nie można gry zwrócić?

Jeżeli pudełko nie rozpakowane to wydaje mi się że nie powinno być problemu ,ale jak zostało otwarte to ciężki temat

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu