Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

FS 22 opóznienia renderowania
Witam mam problem z opóźnieniem renderowania tzn ruszam myszką a wyspietla sie po około półtorej sek., coś około 200-300ms opóznienia renderowania, próbowałem praktycznie wszystkiego. Ustawienie Low latency mode, wszystkie porady na forach i nic, wszystkie sterowniki zaaktualizowane, grę przeinstalowywałem, bawiłem sie ustawieniami w grze, synchronizacją, V-Sync, nawet probowałem gdzies znależć jak zmienic DirectX, i dalej to samo. Mam nadzieję, że ktos pomoże, lub podesle link do zagranicznego fora, aczkolwiek sam nie moglem znaleźć. Dzieki

Laptop ASUS FX505
GTX 1050
Ryzen 5 3500H
16GB RAM

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(03-10-2022, 00:01)adrianeq12340 napisał(a): Witam mam problem z opóźnieniem renderowania tzn ruszam myszką a wyspietla sie po około półtorej sek., coś około 200-300ms opóznienia renderowania, próbowałem praktycznie wszystkiego. Ustawienie Low latency mode, wszystkie porady na forach i nic, wszystkie sterowniki zaaktualizowane, grę przeinstalowywałem, bawiłem sie ustawieniami w grze, synchronizacją, V-Sync, nawet probowałem gdzies znależć jak zmienic DirectX, i dalej to samo. Mam nadzieję, że ktos pomoże, lub podesle link do zagranicznego fora, aczkolwiek sam nie moglem znaleźć. Dzieki

Laptop ASUS FX505
GTX 1050
Ryzen 5 3500H
16GB RAM

Dołączę się do tego pytania Smile

Odpowiedz
(03-10-2022, 00:01)adrianeq12340 napisał(a): Witam mam problem z opóźnieniem renderowania tzn ruszam myszką a wyspietla sie po około półtorej sek., coś około 200-300ms opóznienia renderowania, próbowałem praktycznie wszystkiego. Ustawienie Low latency mode, wszystkie porady na forach i nic, wszystkie sterowniki zaaktualizowane, grę przeinstalowywałem, bawiłem sie ustawieniami w grze, synchronizacją, V-Sync, nawet probowałem gdzies znależć jak zmienic DirectX, i dalej to samo. Mam nadzieję, że ktos pomoże, lub podesle link do zagranicznego fora, aczkolwiek sam nie moglem znaleźć. Dzieki

Laptop ASUS FX505
GTX 1050
Ryzen 5 3500H
16GB RAM
Wiem, że to może być głupie, ale zobacz czy w innych grach też masz ten problem, bo może to wina myszki

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu