Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farming Photos by Bart
Dasz link do siewnika i do C-60

Ps:Fajne zdjęcia Big Grin
Pomogłem, daj repkę 
[Obrazek: gaAY1JP.jpg]

Odpowiedz
Ładnie ^^

Odpowiedz
No historia z życia wzięta, wiem coś o tym Smile
[Obrazek: fsscreen-2016-07-17-21-21-48.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Cześć wam.
Dni mijają, godziny lecą człowiek się starzeję a pracy coraz więcej, pola obsiane czekać aż teraz wzrośnie. Mogłoby popadać bo kosząc tą trawę zauważyłem że sucho coś i to strasznie. Kilka dni temu sąsiad kupił ode mnie Deutza wpadł do mnie spytać się czy nie mam kilka worków pszenicy na siew ale niestety nie mam nic w tym roku postawiłem wszystko na rzepak. Mam nadzieję że to mi wyjdzie na dobre, ale wracając tak mu sie spodobał Deutz że był prawie gotowy zapłacić każda sumę. Znamy się już kilka lat i to dobrze , pomocny człowiek więc mu go sprzedałem. Pozbyłem się też małego Zetorka miał już swoje lata. Za zarobione pieniądze kupiłem zetora 8145 ( dzisiaj podczas prasowania zabrakło mi paliwa musiałem ruszać z buta po kanister dobrze że to nie za daleko od domu ) oraz Ursusa 1014. Mam nadzieję że będą służyć kilka lat. Wrzucam fotki z ostatnich dni trochę pracy było ale ile z tego przyjemności na następne dni czeka mnie też sporo pracy ponieważ mam chęć ruszyć na nieużytek z kultywatorem i coś tam zasiać. 
[img]Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.[/img]
[img]Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.[/img]

Odpowiedz
Bardzo ładny opis. Więcej zdjęć Big Grin
[Obrazek: tumblr_mi1nobNj5w1rgxdhwo1_500.gif]

Odpowiedz
(06-03-2016, 08:36)Wawrzyn5252 napisał(a): Bardzo ładny opis. Więcej zdjęć Big Grin

dzięki ;d

Odpowiedz
Ładnie Smile czekam na więcej Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ładny sprzęt Smile
 gg: 59416631

Odpowiedz
Bardzo ładny Zetor Big Grin
[Obrazek: tumblr_mi1nobNj5w1rgxdhwo1_500.gif]

Odpowiedz
(06-04-2016, 19:30)lolki loki napisał(a): Ładny sprzęt Smile

dzięki ;d tak samo jak Ty byle czym nie gram ;d muszę mieć dobry sprzęt Big Grin

(06-04-2016, 19:46)Wawrzyn5252 napisał(a): Bardzo ładny Zetor Big Grin

dzięki ;d mi też się podoba Big Grin

Odpowiedz