Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

konsola komendy
Witam, co trzeba wpisać w konsoli pod tyldą "~" zeby regulować pogodę. W sensie takim , że jak deszcz pada , to żeby przestał padać . Wiem ze w ls 13 komende sie wpisywało i tutaj w fs 19 chyba też tak działa tylko jaka to jest komenda? Może ktoś ma w ogóle spis tych wszystkich komend co są w dostępne które można wpisać w konsole . Z góry dziękuję

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
https://youtu.be/QwwbNCi_vhI myśle że ten poradnik jest ok szukaj podobnych bo jest ich sporo

Odpowiedz
no dobra to ogólnie wiem , ale bardziej mi chodzi o to , żeby słońce było jak deszcz pada, czyli jak wpisuje komende nie pamiętam dokładnie jak się nazywa ale chyba #rmWeatherAddEvent to wpisuje hail i naprzykład 1 albo 0 i jest niby te słonce ale dopiero pojawia się za godzine w grze i jest tylko przez godzinę w grze natomiast po tej godzinie znów deszcz pada. W sensie takim ze jak mam w seasons mod prognozę pogody to mam deszcz , że będzie padał od załóżmy 13 do 18 i jak mam o 13 deszcz to wpisuję te komendę i pojawia się słońce dopiero od godziny 14 i jest do godziny 15 a od godziny 15 znów pada deszcz i znów wpisuje komende to przez godzine deszcz pada a czyli do 16 ,a od 16 do 17 jest słońce ale znów od godziny 17 do 18 według tej prognozy pogody znów pada , bo tą prognozą jakby się ten system sugeruje i jak jedną komendą zmienić , żeby wcale nie było deszczu. Nie tylko na godzinę tylko , żeby w prognozie pogody też zmienić , żeby na cały dzień jedną komendą zmienić pogodę. A to jest głównie mi potrzebne do tego , że jak są żniwa to denerwuje mnie to , że przez ten deszcz słoma znika. Jest tak że sciąłem zboże nagle przyszedł deszcz , popada pare godzin i nagle z pola słoma znika i to jest takie wkurzające jak i kompletnie nierealne. Dlatego dopóki mam słomę niesprasowaną to nie chce tego deszczu , żeby ta słoma mi nie znikła

Odpowiedz