Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wyrzuca z gry
witam, chciałem sobie pograć na mapie "stara wies" ale gdy zacząłem zakopywać krowy to gdy chciałem kupić czwartą to wyrzuca mnie do pulpitu:/ potem gdy kupie np dwie krowy i zapisze grę i chce wejść w tego save'a to nawet jak wejdę (bo raczej jest tak ze wyrzuca przed naciśnięciem start) to i tak wyrzuca. Co moze być nie tak? Bardzo podoba mi sie mapka i chciałbym na niej zagrać. Jeśli ktoś by mogl to by mogl naprawić ten problem. Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Pierw to zawsze sprawdza się LOG czyli zapis z gry.
Jeśli niewiesz gdzie jest to wchodzisz w Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015, otwórz go notatnikiem i jego zawartość skopiuj i wklej tutaj.
A jak się nie zmieści to wrzuć na zippyshare.

Odpowiedz
GIANTS Engine Runtime 6.0.2 (Build Date: Jan 14 2016)
Copyright © 2008-2015, GIANTS Software GmbH (giants-software.com), All Rights Reserved.
Copyright © 2003-2015, Christian Ammann and Stefan Geiger, All Rights Reserved.
Application: FarmingSimulator2015
Main System
CPU: AMD Phenom™ 9500 Quad-Core Processor
Memory: 2046 MB
Physics System
Version: 5.9.4
Thread(s): 2
Input System
Keyboard enabled
Mouse enabled
Gamepad/Joystick disabled
Force Feedback disabled
Sound System
Driver: OpenAL
Version: 1.1
Device: Generic Software
Max. sources: 256
Render System
Driver: OpenGL
Card Vendor: NVIDIA Corporation
Renderer: GeForce 8600 GT/PCIe/SSE2/3DNOW!
Version: 3.3.0
Shader Version: 3.30 NVIDIA via Cg compiler
max_texture_layers: 16
OpenGL initialization successful
Hardware Profile
Level: Low (forced)
View Distance Factor: 0.750000
Shadow Quality: 0.000000
Skip Mipmaps: 1
LOD Distance Factor: 0.750000
Terrain LOD Distance Factor: 0.750000
Foliage View Distance Factor: 1.000000
Volume Mesh Tessellation Factor: 1.500000
Tyre Tracks Segments Factor: 0.500000
Farming Simulator 15
Version: 1.4.2.0 1.4.2RC1
Available Languages: pl
Language: pl
Game vehicle types loaded
Mod directory: C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods/
Load dlc: pdlc_goldPack
Load mod: mapa
Warning (compatibility): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map_preview.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map_preview.png raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/sampleModMap_briefing1.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/sampleModMap_briefing1.png raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/sampleModMap_briefing2.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/sampleModMap_briefing2.png raw format.
Warning (compatibility): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/sampleModMap_briefing3.png width or height doesn't equal 2^n.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/sampleModMap_briefing3.png raw format.
Register vehicle type: pdlc_goldPack.tatra
Register vehicle type: pdlc_goldPack.sowingMachine_animated_randomMove
Error: Can't load resource 'C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/scripte/GMM_Reg.lua'.
*** ChoppedStraw fruittypes registered!
dataS/cameraPath01.i3d (0.74 ms)
dataS/cameraPath02.i3d (0.45 ms)
dataS/cameraPath03.i3d (0.31 ms)
data/sky/sky_day_night.i3d (31.88 ms)
data/sky/rain.i3d (6.99 ms)
data/sky/hail.i3d (4.74 ms)
data/sky/dust.i3d (4.13 ms)
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/bolek/trees/treeBranches_diffuse.png raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/bolek/pig_d.dds raw format.
Error: Can't load resource 'C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/bolek/bolek/textures/dirt_normal.png'.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/bolek/wt/texy.png raw format.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/dom1/tex.dds raw format.
Error: Can't load resource 'C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/bolek/bolek/textures/dirt_normal.png'.
Warning (performance): Texture C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/Nowy folder/bolek/bolek/Worki.dds raw format.
C:/Users/PC/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//mapa/map/map01.i3d (10234.75 ms)

Tak wiem, mam słaby komputer :/

Odpowiedz
Lepszy taki niż wcale.
A co do tego problemu to musi być wina mapy.
Pewnie autor przy dodawaniu tych krów coś pochrzanił.
Będziesz chyba musiał zmienić mapke.

Odpowiedz
Kurcze, szkoda bo mapka strasznie mi sie podoba. A nie mogl by ktoś tego tutaj naprawić?Smile

Odpowiedz
A może mapa Forest Map cię zainteresuje ?
Posiada 2 grywalne gospodarstwa,bardzo fajny klimat,pola małe i średnie.
Pobierz sobie ją, może ci się spodoba. Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Po 1 spełniasz ledwie minimalne wymagania gry czyli takie które pozwolą uruchomić grę TYLKO na podstawowych mapach/maszynach. Po 2 winny może być i komputer, ale też mapka, gdy autor zrobił zbyt małe pastwisko i kupione krowy się na nim pojawiają to mogą się zablokować przez co gra się zacznie bugować, tylko dziwne jest że przy minimalnych ustawieniach tak masz (zazwyczaj to się pojawia na wysokich lub bardzo wysokich ustawieniach gdzie na pastwisku może być widocznych 25 krów).

Odpowiedz
Nie dało by rady naprawić tej mapy?

Odpowiedz
Pewnie by dało ale są na pewno podobne mapki do tej,coś znajdziesz. Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu