Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

usuwanie malowanych obiektów
Mam pytanie.Jak usunąć malowane obiekty czy tam uprawy z mapy bez używania GE bo nie mogę otworzyć nim i3d mapy.(Prawdopodobnie mam za słaby komputer)

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jeśli się nie mylę nie idzie inaczej dla czego twierdzisz że masz za słabego kompa żeby odpalić GE?
 gg: 59416631

Odpowiedz
No bo raz odpaliłem mapę mniejszą to ładnie chodziło,a jak chcę większą to nie idzie bo jest napisane że brak odpowiedzi albo w GE jest czarny ekran.

Odpowiedz
Powiedz co to za mapka co chcesz po usuwać w niej rośliny ?
 gg: 59416631

Odpowiedz
Jest to mapa Beskidy.Oczywiście na własne potrzeby Chodzi oto żeby gra płynnie chodziła.Turbo mówił że pod lepsze komputery,ale mi się mapa podoba i chciałbym na niej zagrać .Jeszcze by się przydało ustawić żeby rysowanie drzew było z bliskiej odległości bo teraz to drzewa widać z bardzo daleka co pewnie też obciąża komputer.

Odpowiedz
Możesz wyłączyć cienie i falowanie roślin może to pomoże

A jeśli chodzi o to GE to jak pisze brak odpowiedzi to poczekaj trochę i nic nie rób

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Jak cienie wyłączyć?

Odpowiedz
Aby wyłączyć cienie musisz otworzyć mapę w GE niestety(Nie zauważyłem że masz z tym problem)
Jeśli jednak wyświetla Ci się komunikat "Brak odpowiedzi" Poczekaj trochę mi ta mapa otwiera się długo i także nie posiadam dobrego sprzętu

Aby wyłączyć cienie po otworzeniu mapy klikasz w "Scenegraph" na Sun(z żarówką) dalej Okno Attributes w Tym przełącz na "Light" i tam szukasz Cast Shadow Map masz przy nim "ptaszek" odznacz go i zapisz zmainy File--->Save

Odpowiedz
Falowanie roślin wyłączone,cienie bo mam grę na low.Co do GE to zrobiłem tak jak mówisz to czarny ekran się w giants edytorze się zrobił i jakieś błędy w oknie Scripting.Może ktoś wie jak te malowane usunąć i zmniejszyć te rysowanie drzew bez używania GE,a jak nie to sam się tego podejmie?

Odpowiedz