Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GE 6.0.5
Witam! Mam problem z otwieraniem map (prócz swoich), a mianowicie: Po otworzeniu pliku I3D ładuje się ta mapa z 30 sekund albo i dłużej, a potem wyskakuje okienko że GE 6.0.5 przestał działać. Wszystkie sterowniki aktualne. Tak, folder mapy jest rozpakowany :Big Grin

Specyfikacja PC:
Procesor: Intel Core i5 1.7 GHz 2.4 GHz
RAM 4 GB
Win8, 64 bit.
Karta graficzna: Intel ® HD Graphics Family

Dzięki za przeczytanie Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Siemka
To wina kart graficznej prawdopodobnie

Odpowiedz
Spróbuj przeinstalować na wersje 6.0.2.
Jeśli to nie pomoże to odpal sam GE i w zakładce File kliknij Open i wybierz plik i3d mapy, który chcesz otworzyć, jak nie odpali to zamiast Open kliknij Import.

Odpowiedz
(06-21-2016, 22:04)MichaelMF napisał(a): Spróbuj przeinstalować na wersje 6.0.2.
Jeśli to nie pomoże to odpal sam GE i w zakładce File kliknij Open i wybierz plik i3d mapy, który chcesz otworzyć, jak nie odpali to zamiast Open kliknij Import.

Na 6.0.2 też próbowałem odpalać - bez skutku. Ale teraz spróbuję tego sposobu Big Grin

Jest postęp - teraz pokazują się rzeczy dodane na mapę (ten pasek po prawej) i kilka pól Atributes (nie wiem, jak to się pisze Big Grin). Wcześniej nie było nic, teraz chociaż coś Tongue

Odpowiedz
To dobrze, a możesz już normalnie edytować mapke i potem ją zapisać ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Nie. Po prostu wczytują mi sie te paski bo bokach, wraz z przedmiotami na mapie, potem chwilowy lag i znów się wyłącza. Co do ekranu, zamiast widzieć chociaż URYWEK mapy pokazuje się szary ekran.

Odpowiedz
Spróbuj zmienić kamere.

Odpowiedz
(06-22-2016, 15:08)MichaelMF napisał(a): Spróbuj zmienić kamere.

Tylko w jaki sposób? Bo nic nie zdążę zrobić po załadowaniu pasków, przez tego laga :/

Odpowiedz
Te paski po bokach to są okienka czyli Scenegraph i Attributes i podobne.
Masz bardzo podobne parametry, tylko ja mam Laptopa. Smile
Tą samą mam karte graficzną i też mam problem z odpalaniem map, może 1 na 10 otworzy.
Pozostaje tylko abyś wymienił karte na np. jakiegoś dobrego Geforce.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Osobiście nic nie chcę wymieniać, bo zbieram na nowego Peceta z 4k. Uzbierane mam 3.600, więc całkiem blisko Big Grin Ale dzięki za pomoc. I takie pytanko - znasz jakąś mapę która mogła by mi się otworzyć i z której mógłbym troche drzew wynieść? Big Grin

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu