Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W.I.P by D1zZzyY
Witajcie, w tym temacie wkrótce ( myślę ze dziś wieczorem) ukażą się zdjęcia mapy Kaliskie Klimaty v2 by kiler, gospodarstwo totalnie zmienilem. Dalem zabudowę goldfox'a ( tą 2 co wydal nie dawno), jeśli znajdzie się jakiś chętny to może uda mi się dodać ruch pojazdowa. 
mapa na obecna chwile posiada 
wapno, obornik i gnojowice v2
1 glowne gospodarstwo i to 2 którego nie ruszałem. Myślę na dodaniem 2 wsi na wolnej przestrzeni i dodanie tam 3 gospodarstwa ze świniami.. co o tym myślicie ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Czekam na fotki Big Grin

Odpowiedz
No to czekamy ^^

Odpowiedz
Spoko czekam... Big Grin

Odpowiedz
Zapodawaj a powiemy co poprawić WinkBig Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Poprawek przy gospodarstwie nie będzie, jest ono zrobione pod moja osobę. Jeśli uzyskam zgodę kilera to wydam nie z edytowana wersje v2. Drzewa all usunąłem i powoli dodaje takie jakie są kolo farmy, nie wiem ale mi drzewa "lods" z 13 w 15 nie działają. Na mapie wiele się już nie zmieni, może dojdzie tak jak mówiłem 2 gospodarstwo ze świniami i kilka pól.
[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-31-26.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-30-16.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-30-21.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-30-43.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-31-09.jpg]

Odpowiedz
Gospodarstwo wygląda rewelacyjnie Smile Pola widzę będą średniej wielkości a i jeszcze jednoo Smile Chciałbym żebyś dodał wypychany obornik Big Grin

Odpowiedz
jest wypychany, mapa na podstawie tpw v3, wyczyściłem, zostawiłem tylko 4 drzewa, oraz grupę od krów. Mapa jest na podstawie kaliskich, pola drogi etc takie samo, ino sobie gospodarstwo zmienilem. Mapa jeśli miała by być wydana to może nie w tej wersji Smile

mod obornika, wapna i gnojowki v2
soil mod ( jeśli chcesz masz, jeśli nie usuwasz z mods)
wypychany obornik
wrota na "o"
zainstalowana dmuchawa oraz silos bin od vns'a z pełna animacja( działa wysypywanie, podnoszenie sie zboża po wysypaniu do silosu)
ruch pojazdów w przyszłości + na 100% dodanie hodowli świń z 2 pelo funkcjonalnym gospodarstwem+ dodanie kilkunastu pól Smile

Odpowiedz
Kolego ty z okolic Kalisza ? Big Grin
A po drugie to jak ty zainstalowałeś ten Bin ? Bo jak go dodam, dodam te linijki do moddescu i animation'a to jak wejdę w zapis to podczas ładowania wyświetla się błąd "Giants Przestał działać" :/ Z dmuchawą jest ok, tylko ja mam ten problem przez to pytam.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Kazik tak mam do kalisza ok 40 km, nie podam dokładnej bo może mnie ktoś chcieć "dojechac" Big Grin
nic nie dodawaj Smile wstaw na mapę usuń nie potrzebna żmijkę i lata jak talala

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu