Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

W.I.P by D1zZzyY
#1
Witajcie, w tym temacie wkrótce ( myślę ze dziś wieczorem) ukażą się zdjęcia mapy Kaliskie Klimaty v2 by kiler, gospodarstwo totalnie zmienilem. Dalem zabudowę goldfox'a ( tą 2 co wydal nie dawno), jeśli znajdzie się jakiś chętny to może uda mi się dodać ruch pojazdowa. 
mapa na obecna chwile posiada 
wapno, obornik i gnojowice v2
1 glowne gospodarstwo i to 2 którego nie ruszałem. Myślę na dodaniem 2 wsi na wolnej przestrzeni i dodanie tam 3 gospodarstwa ze świniami.. co o tym myślicie ?
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#2
Czekam na fotki Big Grin
 
Odpowiedz
#3
No to czekamy Troll
 
Odpowiedz
#4
Spoko czekam... Big Grin
 
Odpowiedz
#5
Zapodawaj a powiemy co poprawić WinkBig Grin
 
Odpowiedz
#6
Poprawek przy gospodarstwie nie będzie, jest ono zrobione pod moja osobę. Jeśli uzyskam zgodę kilera to wydam nie z edytowana wersje v2. Drzewa all usunąłem i powoli dodaje takie jakie są kolo farmy, nie wiem ale mi drzewa "lods" z 13 w 15 nie działają. Na mapie wiele się już nie zmieni, może dojdzie tak jak mówiłem 2 gospodarstwo ze świniami i kilka pól.
[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-31-26.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-30-16.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-30-21.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-30-43.jpg]

[Obrazek: fsscreen-2016-03-24-16-31-09.jpg]
 
Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
#7
Gospodarstwo wygląda rewelacyjnie Smile Pola widzę będą średniej wielkości a i jeszcze jednoo Smile Chciałbym żebyś dodał wypychany obornik Big Grin
 
Odpowiedz
#8
jest wypychany, mapa na podstawie tpw v3, wyczyściłem, zostawiłem tylko 4 drzewa, oraz grupę od krów. Mapa jest na podstawie kaliskich, pola drogi etc takie samo, ino sobie gospodarstwo zmienilem. Mapa jeśli miała by być wydana to może nie w tej wersji Smile

mod obornika, wapna i gnojowki v2
soil mod ( jeśli chcesz masz, jeśli nie usuwasz z mods)
wypychany obornik
wrota na "o"
zainstalowana dmuchawa oraz silos bin od vns'a z pełna animacja( działa wysypywanie, podnoszenie sie zboża po wysypaniu do silosu)
ruch pojazdów w przyszłości + na 100% dodanie hodowli świń z 2 pelo funkcjonalnym gospodarstwem+ dodanie kilkunastu pól Smile
 
Odpowiedz
#9
Kolego ty z okolic Kalisza ? Big Grin
A po drugie to jak ty zainstalowałeś ten Bin ? Bo jak go dodam, dodam te linijki do moddescu i animation'a to jak wejdę w zapis to podczas ładowania wyświetla się błąd "Giants Przestał działać" :/ Z dmuchawą jest ok, tylko ja mam ten problem przez to pytam.
 
Odpowiedz
#10
Kazik tak mam do kalisza ok 40 km, nie podam dokładnej bo może mnie ktoś chcieć "dojechac" Big Grin
nic nie dodawaj Smile wstaw na mapę usuń nie potrzebna żmijkę i lata jak talala
 
Odpowiedz
  
Przegląda: 1 gości

Menu