Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

W.I.P by D1zZzyY
pisz pw Big Grin (po co ten znaki)

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
no ładnie to wygląda Smile Tylko za mało fotek Troll Zapodaj coś
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Odpowiedz
Coś tam ciekawego dłubie Wink Do mojej mapy póki co straciłem wenę- zostało testować lecz nie mam drzwi i oświetlenia dodanego Wink Jeśli kiedyś najdzie mnie wena na to, to ogarnę szybciej niż myślę ;D Jeśli chodzi o aktualne prace może coś tam dłubie czasem np edycje KR Pomorze dla Siebie bo fajowa mapa wyszła. W poszukiwaniu ciekawej polskiej mapy znów wróciłem do ls 15 i konwertuje na full wypasie Podkarpacie od Tomix'a. Być może uda się to ogarnąć prócz sesona Smile Zobaczy się Big Grin

Odpowiedz
hahahah zdaża sie i mi brak weny...ale to mija i już potem leci czego i Tobie na pewno nie zabraknie ...

Odpowiedz
Szukam odpowiedniej osoby do wykonania konwertu kilku modeli Wink Mam na myśli oborę, kilka hali czy garaże. Nie chce już truć dupy agro Big Grin

Odpowiedz
Kurła wyszła 19 a dizi dopiero ogarnął jak dodać oświetlenia/drzwi na klawisz ;C No ale nic straconego bo póki nie będzie polskiej mapy 19 odłożyłem na półkę..bo jakoś mi nie leży gra na oryginalnej Big Grin A co do 17...Od 2 dni udało mi się ukończyć w 97% konwert z moim editem Kujawskiej Mapy z 15 do 17...chyba nigdy mi się ona nie zbrzydnie :d Co zostało się zrobić? Dodać ruch aut ( nad którym już pracuje jestem na bardzo dobrej drodze ale nie mam chwilki czasu na to bo priorytetem jest uruchomienie krów..tutaj nie chce obornik się pojawiać i walczę z tym) oraz jestem w trakcie dodania seasona Wink Czy się uda pewnie zobaczę dopiero jutro bo wczoraj do 1 walczyłem z animacjami, dziś jeśli tylko zobaczę ze działa season uciekam spać Big Grin

Tutaj zdjęcie jak to wygląda z "drona" :F
https://imgur.com/a/Cg8Is7P

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
spokojnie  bo  na  bezsen Przerażony  zapadniesz....ale  trzymaj  tak  dalej   Zaciera

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu