Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie dla moderów, sprawa bizonów.
Question 
Cześć, mam pytanie dla moderów czy dało by rade stworzyć 2 nowe wersje bizonów Smile  
A sprawa mnie bardzo nurtuje bo nie było chyba jeszcze takiego bizona do 13-stki, sam bym może jakoś sie za to zabrał ale ja nie mam ani cierpliwości ani umiejętności żeby siąść i próbować zeedytować odpowiednio jakiegoś moda dla siebie :/ . Znowu nie znam żadnego modera i ja jestem nawet gotów zapłacić komuś za robocizne jeśli ktoś chciałby poświęcić swój czas i stworzyć takie wersje  Smile

Więc mam 2 propozycje na nowego bizona. 

1. Bizon rekord z tą starą białą kabiną, wiele rekordów posiada kabiny starego typu więc ja nadal czekam na takiego do LS, widze wersje rerto rekorda, bez sieczkarni lub z, z malowaniami z pierwszych serii rekordów i do tego ta biała stara kabina, no dla mnie coś pięknego Big Grin  jeśli by sie pojawił no to na prawde to by było coś... Sam próbowałem zamienić mu kabinę (tej wersji z ruchomymi częściami i takie tam) z tej nowszej ,,czarnej'' na tą starą ,,białą'' ale niestety kabina była połączona z modelem i nie wiedziałem jak to zrobić :/  

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/image...NjMyNOo2ro 

2. Superel, czyli klasyczny superek 056 z tą starszą oczywiście kabiną albo z daszkiem bez sieczkarni, całkowicie oryginalny z tym że z takimi oto kołami jakie ma ten model:  

http://ls-world.pl/images/news/thumbs/be...t1_1_1.jpg 

Oczywiście to tylko dwa przykłady, jest już troche bizonów ale jest jeszcze tyle, całkowite multum niewykorzystanych kombinacji, wersji, malowań, oznaczeń, kolorystyk, drobiazgów że głowa mała, ale tego jest nadal mało, fakt ostatnio wyszła świetna 50-tka czy jakiś czas temu 56-stka ta z kabiną bez klap i pare innych, ale mam nadzieje że to dopiero początek tego co można jeszcze zrobić  Smile Czekam na wpisy specjalistów  Shy

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama

Przegląda: 1 gości

Menu