Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nowe ls-world- kilka sugestii.
Tylko dla mnie nowe ls-world.pl jest niefunkcjonalne?

[Obrazek: lpk4s.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Nie tylko dla ciebie ta strona jest kiepska. Ale ogólnie myślę ,że dawno już poszło wszystko w stronę średnich zmian i arogancji niektórych użytkowników którzy maja jakąkolwiek ingerencje co się dzieje na tej stronie, ale cóż tu pisać życie. Niema co się spinać bo to i tak już nic nie zmieni jedynie to ,że wyżej wymienieni się obrażą.
Aaa.. wydaje mi się ,że Komunikaty nie są po to by szukać tam czegoś,śmietnik według mnie robicie, a przecież ze względu na to ,że "my" użytkownicy robiliśmy tam śmietnik , dawny "shout box" został zablokowany.

Odpowiedz
Jestem za starym dobrym ls-world.pl wszystko było funkcjonalne i przejrzyste a to nowe groch z kapustą.
[Obrazek: fc72b716b7c8583cfcdadf55a541be09_orig.jpg]

Odpowiedz
@MrFrodo przy logowaniu masz opcję "Zapamiętaj mnie" Smile
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Mi tam się podoba, tylko jednej rzeczy brakuje czyli data dodania modyfikacji.

Odpowiedz
Wydaje mi się że przez kilka dni po zmianie wyglądu strony pojawiała się data wstawienia modu. Dziś tego niestety nie ma.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Przydała by się data wydania moda jak koledzy wyżej mówiąSmile
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Nom przydałaby się ale niestety nie ma takiej opcji może kiedyś administracja postara się dodać
[Obrazek: fc72b716b7c8583cfcdadf55a541be09_orig.jpg]

Odpowiedz
Gdy wejdziemy w zakładkę "wiadomości" (np. żeby wysłać pw do innego użytkownika), nie jest nigdzie oznaczone, gdzie mamy pole do wpisania treści wiadomości i gdzie wpisać nadawców. Zauważamy tylko przycisk "wyślij". Wygląda to tak:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
To ma pójść do poprawy, bo przez to nie da rady wysłać pw do konkretnego odbiorcy!

Odpowiedz

Przegląda: 5 gości

Menu