Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne gorzyste tereny w mapie, jak je zrobic?
Witam, otóż robię mapę i zapewne nie którzy już o tym wiedzą. W mojej mapie mam zamiar przedstawić mniej więcej taki sam wygląd mojej wsi w realu (nie, nie chodzi o sklep :D) ... Moj teren ma dużo górzystych terenów tylko nie wiem jak je zrobić by były proste, estetyczne i ładne. Sam wiazd na górkę wygląda obleśnie. Droga już zrobiona ale trzeba coś pod nią postawić by nie było wielkiej szpary oczywiście. Bardzo podobają mi się tereny choćby Ursusowa V1.2 . Może ktoś miał już z tym doczynienia i chciałby pomóc? :) Z góry dziękuję.
Steeb napisał 04-05-2016, 10:51:
Temat trafia do kosza. Małe zainteresowanie tematem + nie ten dział. Jeśli będziesz chciał, ponów temat w odpowiednim dziale.

Taka tam sobie reklama
Dołączam się do pytania... Sam próbuje zrobić mapkę o bardzo zróżnicowanym terenie... Jednak tworzenie górek ręcznie jest bardzo pracochłonne i w dodatku nie wygląda to zbyt ładnie..

Chodzi o te "Ładne", dosyć równe górki? Ja tam myślę że robi się to ręcznie Ale mogę się mylić Big Grin

No robi się ręcznie. Najpierw robi się wzniesienie a potem się je wygładza. To żaden problem.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

lub pożycza teren z wybranej mapy. Plik map01.dem odpowiada za układ terenu, znajdziesz go w map/mapo01 każdej mapy

Taka tam sobie reklama

Przegląda: 1 gości

Menu