Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
user12 i jego gospodarowanie.
Od czasu do czasu powrzucam tutaj jakieś fotki z prac na gospodarstwie.
No więc zacznę od czegoś.
Dziś były nawozy, w zasadzie to tylko część, jeszcze trochę saletry zostało. Smile

[Obrazek: 20160324-134733.jpg]
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Drzwi w stodole sam robiłeś ? czy jakaś firma ? Bo ja kiedyś nad takimi myślałem Smile

Odpowiedz
Ojciec jest prywatnym przedsiębiorcą-ślusarzem, sami zrobiliśmy.
Jeśli mieszkasz w moim pobliżu (Kujawsko-pomorskie, 30km od Bydgoszczy), to nie ma problemu, wystarczy że mi powiesz to pogadam z ojcem Smile
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
Ja aż ze wschodniego mazowsza jestem Smile Daleko Smile

Odpowiedz
Łe, trochę daleko Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ja również mazowsze Smile
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
U mnie na to się mówi "ślepowanie" Smile Efekt końcowy jest taki jak po włókowaniu. Tyle że sposób bardziej w moich stronach tradycjyny, we wsi z 3 osoby włóki używają Smile
Ale tam. 5ha dzisiaj 3P obrobiła.
Druga fota się troszkę rozmyła ;/

[Obrazek: 20160325-172040.jpg]
[Obrazek: 20160325-172056.jpg]

Odpowiedz
U mnie odwracają brony i obciążają Big Grin Powiem wam że efekt jest prawie taki sam jak po włóce Smile
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Odpowiedz
Fajne tylko szkoda ze tak skromnie maja ci rolnicy :/

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Mamy małe gospodarstwo, nie inwestujemy w nie, prowadzimy bo prowadzimy, zawsze jakiś zysk z tego jest, samej pszenicy rocznie koło 30t wychodzi.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu