Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farming Simulator 2017
Siema może jakaś dyskusja lub coś nad nowym farmingiem który się ukaże pod koniec roku Smile co waszym zdaniem będzie zmienione dodane lub co wy byście chcieli aby było zmienione lub dodane? Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
mogli by zrobić bruzdę to by o więcej dodało realizmu i możliwość rozbudowy

Odpowiedz
Standardowa możliwość hodowli tuczników byłaby na miejscu, na świecie pogłowie jest duże, i niech nie próbują kogoś zwodzić że nie chcą promować jakiejś przemocy (rzeźnia), bo to przeżytek. Tak było gdy wprowadzali krowy do 11stki, sami wspomnieli że ubojnia bydła nie wchodzi w grę z oczywistych względów.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
Rozbudowane nawożenie i ochrona roślin

Odpowiedz
Coś jak soilmod, ale na mapach oryginalnych, bardziej rozbudowane funkcje maszyn.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
ugniatanie upraw co po kilku przejechaniach zostają ścieżki

Odpowiedz
Zapewne będzie to samo co zawsze, jakaś dodatkowa uprawa, nowe skiny, trochę nowych maszyn i trochę starych. Lekko zmieniona fizyka i grafika i to wszystko. Nie ma co się wiele spodziewać. Zresztą nawet opisy zapowiadanych nowości są te same, jak co roku.
[Obrazek: wPoMWQt.png]

Odpowiedz
W końcu pojawią się maszyny ze stajni AGCO, co nie ukrywam bardzo mnie cieszy. Niestety obawiam się delikatnego odgrzania kotleta, ale narazie wstrzymam się z 'hejtowaniem' i zaczekam na więcej oficjalnych informacji. Tak jak wyżej.. park maszynowy na pewno przypadł mi do gustu.

Swoją drogą, bardzo dużo osób głosowało w ankiecie na temat tego co powinno, a co nie powinno się znaleźć w 17. Z tego co pamiętam ludzie domagali się stworzenia animowanego terenu. Giants musi się tym razem postarać, ponieważ obok powstaje całkiem nowy symulator rolniczy. Zapowiada się bardzo ciekawie i realistycznie, dlatego warto by było zadbać o klienta. Do tej pory nie było równie dobrej alternatywy dla FS'a to też klienci trzymają się kurczowo.

P.S. W głębi duszy mam nadzieję na klimatyczną farmę. Nadzieja matką głupich. Smile
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Odrobina spintires nikomu by nie zaszkodziła... wiecie co mam na myśli Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Wiemy Wiemy Big Grin

Odpowiedz