Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farming Simulator 2017
Polski klimat z czeskim wykonaniem Big Grin ? Więcej do szczęścia jeśli o mapy chodzi nie potrzeba Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Zobaczymy jak im to wyjdzie Big Grin FS 15 od początku mi nie pasowało i nie pasuje z klimatem Smile Maszyny jak zabawki i jak to ma wyglądać w polu ;/ Mam nadzieję że w 17 będzie lepszy i ładniejszy klimat Big Grin
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Odpowiedz
Wiemy Troll Big Grin ( Chodzi o SpinTires) Z jednej strony widzą że konkurencja ich goni i powinni coś zrobić ciekawego, z drugiej strony wątpię że coś zrobią, lepiej się przygotować na odgrzanego kotleta.

Odpowiedz
Osobiście mam nadzieję że zostanie większość pojazdów z 15 oraz na zapowiadaną interakcję z przedmiotami. Bardzo prawdopodobne jest bydło mięsne (które jest nawet na oficjalnej grafice) oraz świnie (już kiedyś na jakimś forum fotkę wrzucałem). Na glebę 3D bym nie liczył, prędzej może doczekamy się podziału nawozów i zależnych od nich plonów - tak samo i z opryskami. Rozbudowana hodowla (dodanie animacji w Astronaucie, interakcja krowy z czochradłem Luna). Jeśli chodzi o grafikę - ta obecnie mi bardzo pasuje i nie trzeba w niej nic zmieniać. Ciekawi mnie też bardzo "nowe niebo i słońce" bo w końcu słoneczniki mają się ustawiać do słońca Smile A i jeszcze - aby Sosnówka nie utraciła swego pierwotnego klimatu - na tym mi najbardziej zależy

Odpowiedz
O ile się nie mylę to była mowa o zużyciu maszyn, ale nie wiem czy twórcy to wprowadzą.
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Wiecej faz rosniecia, a nie takie przeskoki

Odpowiedz
To już wiadome że będą słoneczniki

Odpowiedz
Pogoda powinna wpływać na nasze zbiory.

Odpowiedz
Sam silnik dużo nie pozwoli im do zmiany, nie oszukujmy się - silnik jest cały czas "modernizowany" od 2005 (?) Czyli innymi słowem nie da rady zrobić nawet drobiazgów z "SpinTires"

Odpowiedz
RomeGSam silnik dużo nie pozwoli im do zmiany, nie oszukujmy się - silnik jest cały czas "modernizowany" od 2005 (?) Czyli innymi słowem nie da rady zrobić nawet drobiazgów z "SpinTires"

no z tym sie zgadzam, a zmiana silnika gry wiązała by się z brakiem modów ponieważ trzeba by bylo robić od nowa (tak mi sie wydaje :Big Grin

Odpowiedz