Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porysowana płyta
Thumbs Down 
Witam. Płyta przez moją nieuwagę leżała luzem w pólce. Teraz jest ona strasznie porysowana. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Czy jeśli zrobie obraz płyty przez demon tools będę mógł grać przez mp? Proszę o pomoc. Huh

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
jeśli masz oryginalny klucz do FS to tak,bez problemu Smile
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Odpowiedz
Weź jakiś dezodorant lub cokolwiek zawierające alkohol i psiknij na płytę, potem ją przetrzyj. Ryski powinny zniknąć chyba że są wgłębne.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
(03-25-2016, 15:24)user12 napisał(a): Weź jakiś dezodorant lub cokolwiek zawierające alkohol i psiknij na płytę, potem ją przetrzyj. Ryski powinny zniknąć chyba że są wgłębne.

Dzieki za pomysł! wyprobuje xD probowalem z pasta do zebow ale nie zadzialalo Sad

Odpowiedz
Zalezy bo jak masz z wglebieniami to chyba nic nie pomoze :/

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Nie ten dział panowie Smile
[Obrazek: cooltext1734788032524m6oa6.png]

Odpowiedz
Smile 
(03-25-2016, 15:10)Pio15 napisał(a): Witam. Płyta przez moją nieuwagę leżała luzem w pólce. Teraz jest ona strasznie porysowana. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Czy jeśli zrobie obraz płyty przez demon tools będę mógł grać przez mp? Proszę o pomoc. Huh

ja próbowałem pastą do zębów i ruchem przeciwnym do ,,strun" płyty polerować 
mi pomogło z płytą od 15 [Obrazek: wink.png]

Odpowiedz
Mam jeszcze jedno pytanie... Bo pod kluczem do gry jest jakiś kod elektroniczny, do czego on służy?

Odpowiedz
Nie wiem czy to prawda ale chyba umieszcza sie go na CDP.PL. Ale co dalej to nie wiem Sad

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(03-26-2016, 13:39)xJendrus napisał(a): Nie wiem czy to prawda ale chyba umieszcza sie go na CDP.PL. Ale co dalej to nie wiem Sad

No wlasnie nie wiem gdzie to wpisac Sad

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu