Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medal of Honor
Witajcie, mam pytanie, gra ktoś w Pacific Assault z tej serii gier? Lub grał niedawno? Mam jedno pytanie, ale to chyba dla bardziej wytrawnego gracza tej części Big Grin
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ja zacząłem grać dzisiaj Big Grin Na Orginie za darmo dają Big Grin

[Obrazek: 17572109.jpg?1458857370]

Zapraszam na moją stronkę na FB ----> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Słyszałem słyszałem Sad Ja ją dostałem w pudełkowej wersji ładne 10 lat temu... Chyba moja ulubiona strzelanka, nigdy się nie nudzi.
"Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało"- jak wiesz kto to powiedział to wystarczy.

Odpowiedz
O tak, gierka jest super Big Grin

[Obrazek: 17572109.jpg?1458857370]

Zapraszam na moją stronkę na FB ----> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
W razie problemów pisz, gra stara to wiadomo że bugi czy problemy mogą być. Ja znam ją na pamięć, nawet dialogi z misji Smile

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ja gralem na ps2 w Medal of honor Rising sun

Odpowiedz
To stara klasyka Smile Tak samo Frontline. Na XBOX chyba był.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu