Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agRush2k modding [FS 15]
No tak trzymaj AGRO, jak zawsze Tobie kibicuje i polskiej reprezentacji...

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Testy, poprawki, ...... i tak w kółko  Big Grin

Paleta z nasionami (nie działa ale można kupić tylko w centrum ogrodniczym)
[Obrazek: fsscreen_2017_10_06_24hyts.png]
Pojawił się fill plane (ale textura nie ta co powinna Troll)
[Obrazek: fsscreen_2017_10_09_2vzbky.png]
Klapa ma odwrotnie zrobioną animację, do poprawy
[Obrazek: fsscreen_2017_10_09_2x8zfg.png]
Siewnik niestety nie składa/rozkłada się do końca  Huh (nie ukazałem tego na ss)
[Obrazek: fsscreen_2017_10_09_2jdbv9.png]
Na razie tyle, pezetdeer Troll

Odpowiedz
a w giantsie se rozłóż i wpisz linijki mnie tutaj w xml i będzie sie składał do konca...

Odpowiedz
Mały update, animacje i particle systems podczas pracy siewnikiem
[Obrazek: fsscreen_2017_10_19_26bui5.png]
[Obrazek: fsscreen_2017_10_19_2kkulc.png][Obrazek: fsscreen_2017_10_19_2lzu4o.png]

Odpowiedz
no i prawilna tak trzymac...

Odpowiedz
Z bigbaga idzie napełnić, z triggera już nie [Obrazek: 1f600.png] Trzeba udoskonalić przerobiony skrypt z 17 na otwieranie/zamykanie klapy [Obrazek: 1f602.png]
PS. Uprzedzając Was z pytaniem dlaczego zedytowałem skrypt na pokrywę z 17 żeby działał w 15 zamiast użyć tego z podstawki.... Spieszę Wam z odpowiedzią - bo ten scr w 17 ma parę dodatkowych atrybutów (jak np. sprawienie żeby klapa po kupnie maszyny była zamknięta), planuję go jeszcze rozbudować o wpisy dotyczące animacji (żeby nie dało się otworzyć pokrywy gdy np. siewnik jest złożony).
[Obrazek: fsscreen_2017_10_21_1ysotm.png]

Odpowiedz
no tak panie...wszystko w prawidłowej kolejnosci a scrypt z 17 a i owszem jest bardziej rozbudowany ...

Odpowiedz
FS 15 - Lemken Solitair 12
Dl wkrótce.

[Obrazek: fsscreen_2017_10_29_2m4ufo.png]
[Obrazek: fsscreen_2017_10_29_2awkfl.png]

Witam ponownie po tygodniu mordowania się z chol..nymi za przeproszeniem wężami do solitaira [Obrazek: 1f924.png]
Dzisiaj jako tako się udało z tymi wężami ale i tak nie jest do końca ok....
Gdy jest rozłożony jest ok, jak złożony..... sami wiecie, kaszana [Obrazek: PACMAN.png]
Tak więc mam do Was pytanie: wydać solitaira, mieć w d..pie tego węża i naprawić to do następnego update czy męczyć się kilka dni nad tym pier... wężem i przesunąć termin wydania na jakiś 5, 10 listopada? W planach miałem tak że gdzieś teraz siewnik miał być gotowy i trafić do testów (w tym na mp gdyż zawiera przerobiony do 15 skrypt na klapę zbiornika oryginalnie będący w standardzie 17 (skrypt działa, nie ma lagów, loog jest czysty, automatycznie otwiera klapę po podjeździe do triggera z nasionami, idzie napełnić i z triggera i z bigbaga)), a gdzieś na Wszystkich Świętych miał być w dl.....

No i mam jeszcze taką małą zajawkę tego co będzie następnie robione.... Początek maski od URSUS U-510, jednego z prototypów z zunifikowanej rodziny ciągników lekkich i średnich.

[Obrazek: 2rkua7.png]

Pozdrawiam [Obrazek: 1f603.png]

Odpowiedz
Moim zdaniem lepiej dopracować te węże i potem wydać ale równie dobrze możesz to wydać dzisiaj lub jutro jako wersję betę a po poprawkach jako final

Odpowiedz
Ja liczę na to że ja te maszyny na filmiku od siebie będę mógł przetestować Big Grin

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu