Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Nabór na Moderatora
Doświadczenie:niestety nie mam doświadczenia w sprawach moderatora lecz często udzielam się w tematach na różnych forach
Ile czas możesz poświęcić na forum: 2-3 godz dziennie
Coś o sobie: jestem nieustępliwy lubie pomagać ludzią pozatym znam farminga od podszewki lecz niestety nie potrafie tworzyć modów ale umiem podstawowe żeczy z nimi zrobić
Czy masz mikrofon?: tak

Odpowiedz
Doświadczenie:nie bylem moderatorem na żadnej stronie, ale mysle ze dam rade sie szybko nauczyć. Często pomagam innym na tym forum i uwazam ze potrzeba kogos kto troche uporzadkuje tematy.
Ile czasu moge poświęcić na forum: w zaleznosci od sytuacji moze to byc nawet do 3 godzin.niestety dostałem się do takiego gimnazjum i takiej klasy że mam bardzo duzo sprawdzianów (po 3 sprawdziany i 6 kartkowek w tygodniu nawet).
Coś o sobie: jestem młodym czlowiekiem który od dzieciństwa marzy o zostaniu rolnikiem. Mój wujek ma gospodarstwo i czesto mu pomagam. Lubie grac w różnego rodzaju symulatory. Nie gram natomiast w strzelanki bo rodzice mnie tak uczyli za młodości a teraz to juz poprostu miłość do symulatorów.Od 10 lutego 2017 modeluje 3d a raczej staram sie to robic a wychodzi jak narazie chyba dobrze. Jestem bardzo aktywny na shoutboxie pobiewaz lubie kontakt z innymi na tym forum. Wiekszosc z osob ktore tu poznalem jest calkiem spoko. Myślę ze to tyle z rzeczy które mogą was interesować.
Czy posiadam mikrofon: Nie posiadam

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu