Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mody z wszystkich LS
(10-13-2016, 16:45)AgroDreamLiner napisał(a): Ale chociaż coś by było, przecież nikt na świecie nie ma na dysku wszystkich modów do LS 2009 Smile
No tutaj bym się kłócił Smile Do 08 mam 1GB modów jeszcze Smile Do 9tki nieco mniej, do 11stki to mam tyle modów co do 08, 09, 13 i 15 razem wziętych Smile
"To nie ten czas, że jak ze wsi to zaraz gorszy"- T.Cz.
[Obrazek: zzzzzbhkfy.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
ja mam kilka giga modów do 09 i 11 na płytach Big Grin

Odpowiedz
Z 11 to mam 20gb modów a do 09 miałem 15 gb
jesteś kocur, jak ursusem popylasz

Odpowiedz
Ktos coś jeszcze coś piszę?

Odpowiedz
Pomysł popieram. Skoro mamy mody do 11 to powinny być także do 09 i 08.

Odpowiedz
No właśnie

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Dobry pomysł!
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz
Świetna inicjatywa, sam mam niewiele modów do starszych wersji LS, ale czasami bardzo chętnie wracam do 2011, a obecnie znalezienie działających linków do modów jest często bardzo trudne. Jeżeli chodzi o hosting, to osobiście polecam mediafire - szybki i darmowy, coby nie przyszło komuś do głowy zarabiać na czyiś modach.

Odpowiedz
(12-01-2016, 09:55)Tuth napisał(a): Świetna inicjatywa, sam mam niewiele modów do starszych wersji LS, ale czasami bardzo chętnie wracam do 2011, a obecnie znalezienie działających linków do modów jest często bardzo trudne. Jeżeli chodzi o hosting, to osobiście polecam mediafire - szybki i darmowy, coby nie przyszło komuś do głowy zarabiać na czyiś modach.

Co do modów do tych starszych:Sporo polskich jest na zagranicznych stronach z działającymi linkami wystarczy dobrze poszukać.

Odpowiedz
No ale to tam po czesku,słowacku coś jest napisane.Nigdy z takich stron nie pobierałem tylko z ls-world bo do niego mama zaufanie

Odpowiedz