Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krone Ultima cf 155 xc
Cześć, mam problem z wymienioną w temacie prasą. Po jej uruchomieniu działa wszystko ok do momentu wyładowania beli, wtedy gra łapie lagi. Kiedy komora jest znowu zapełniana lagi znikają. Dodatkowo panel w lewym górnym rogu (ten z opisami przycisków) rozjeżdża się do samego dołu. Sprawa wygląda podobnie w momencie zwożenia beli przyczepą Ursus T-127, po załadunku straszny lag do czasu wyładunku. 

Miał ktoś podobną sytuację?

Wrzucam screen z modami i log z gry:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Register

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
W logu masz wszystko dobrze.Też tak miałem z tą prasą,to jest normalne. Smile

Odpowiedz
Potwierdzam, też tak mam, a akurat w logu nic nie ma, u mnie lagi ustają po wyłączeniu pomocy na f1 a interfejs sie pokazuje jak tylko wezmę choć jedną "grudkę" siada lub słomy, ogólnie da się tak grać... Ale i tak powinni to kiedyś naprawić...

Odpowiedz
Aaa czyli to normalne, no nic trzeba się przemęczyć Wink Dzięki za odpowiedzi!

Odpowiedz
Nie powinno tak byc probowales wyrzucić wszystkie mody i dodac sama ultime i sprobowac??

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Nie, nie próbowałem, ale nawet za bardzo nie widzę tu modów, które mogłyby się "gryźć" z prasą.

Odpowiedz
Jak uważasz ale u mnie nic takiego nigdy niemialo miejsca bo prasa jest perfekcyjna

Odpowiedz
No dobra, usunąłem spolszczonego inspectora i wszystko śmiga bez najmniejszego problemu.

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu