Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 17 z gram.pl
Kupiłem grę na stronie gram.pl wersje steam wszystko ładnie pięknie tylko że przysłali mi klucz i nie działał po czym dostałem kolejną wiadomość w której pisali że przysłali klucz instalacyjny i podali link do ściągnięcia gry 
Grę sciaglem zainstalowalem pobralem nowego patcha próbuje uruchomić grę wpisuje klucz wszystko ładnie pięknie ale do tego momentu gdyż woła płytę A ja takowej nie posiadam
Czy jest sposób żeby to obejść czy poprostu musiał bym liczyć na życzliwość kogoś kto udostępnił by mi obraz płyty???

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
A instalowałeś tamtą pierwszą wersję? Może w rejestrze zostały ślady po tamtej instalce i dlatego domaga się klucza.

Odpowiedz
Próbowałem zainstalować Ale jak chciałem wpisać klucz to steam odrzucal mi i wyskakiwal błąd ze zły klucz

Odpowiedz
Z tego co widze to z fs17 dzis tylko problemy. Jednym nie dialaja kody innym gry a jeszcze innym nie przyszly one w ogóle np mi
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
jeden wielki fail start!

A tak wgl byl by ktos wstanie udostepnic mi obraz plyty??

Odpowiedz
(10-25-2016, 20:46)Mefiu napisał(a): Z tego co widze to z fs17 dzis tylko problemy. Jednym nie dialaja kody innym gry a jeszcze innym nie przyszly one w ogóle np mi

Nie tylko Tobie  Big Grin . Właśnie z kolegą umawiamy się na multi na jutro, bo on też jeszcze czeka.

A co do gry, to może spróbuj ją odinstalować, wyczyścić rejestr i usunąć folder "FarmingSimulator2017" w My Games w dokumentach. Potem nowa instalka i nowy klucz.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
próbowałem i nic nawet wywaliłem całego steama wraz z grami
zainstalowelem farminga na nowo i nic caly czas plyte wola

Odpowiedz
Ale rejestr systemowy czyściłeś? To tam chowa się to diabelstwo sprawdzające wersję gry. Jeśli tak, to chyba znów przysłali Ci nie tę wersję co trzeba. Może jestem konserwatywnym tradycjonalistą (lufa z Polaka), ale co płyta, to płyta. Z niej też można zrobić wersję elektroniczną.

Odpowiedz
zapomnialem o rejestrze
wlasnie sie czysci jetclenem chyba wystarczy ten program??
czy proponowal bys recznie wyczyscic??

Odpowiedz
Ja zawsze czyściłem RegCleanerem, Jeta nie znam. Ale na stronie Komputer Świata, czy na Dobre Programy znajdziesz coś ciekawego. WinTools też chyba ma opcję czyszczenia rejestru. Można i ręcznie, ale to trochę zabawy i można coś przeoczyć.

Odpowiedz