Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zmiany w FS 17
Witam Wszystkich, 
Jestem tu nowy, założyłem konto, bo widzę że ruch na forum jest spory :-). 
Mam pytanie: jak wam się podoba fs17? Ja gram w FS od jego pierwszej części i wydaje mi się, że ta część jest mało rewolucyjna. Grafika jest lepsza ale już chyba wyciągnięta na max z silnika. 
Nie chce mówić że gra jest słaba ale jakoś najmniej mnie zaskoczyła ta część albo za stary już jestem :-)
Czekam na wasze opinie
Pozdrawiam

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Mi sie podoba. Wiem ze te funkcje co tu dodali byly juz jako mody ale orginalne sa bardziej dopracowane niz większość modow. Jednym słowem nie jest to odgrzewany kotlet
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Jest to "odgrzewany kotlet" z tym ze mi się bardziej spodobała niż 15 Smile

Odpowiedz
Po 12h gry stwierdzam, że zmian jest sporo. Grafika całkiem inna niż w 15tce. Fajny pomysł z tym kupowaniem nasion i nawozów. Co jakiś czas trzeba zwozić sobie przyczepą po kilka palet Smile 
Koszty utrzymania maszyn stale rosną a wwartość samych maszyn maleje. To zmusza Nas do ciągłej wymiany sprzętu.
Misje są calkiem fajne, chociaż brakuje mi tu misji transportowych. 
Bardzo drogie pola co zmusza Nas do robienia misji i zdobywania reputacji u innych gospodarzy aby Ci zeszli trochę z ceny.

Itp...
Farming Simulator 17

Odpowiedz
tak naprawde zmian nie za duzo, kilka zmian kosmetycznych plus kilka w mechanizmie dzialania
takie zmiany jak zuzywanie sie maszyn, ktore byly obecne prawie od poczatku istnienia swiata modow nie jest duza zmiana, w mojej ocenie
grafika troche lepsza niz 15, ale bez fajerwerkow, roznica w grafica mniejsza niz z przesiadki 13=>15
misje niby fajne, ale po kilku misjach nuda, ciagle to samo plus niewytlumaczalne nieskonczone pojemnosci np. kombajnow w misjach
wydaje sie ze najbardziej zmienil sie system nawozenia, ale jak przyjzysz sie blizej to okazuje, sie tylko zwiekszona czestotliwosc nawozenia, do tego przy ostatnim etapie wzrostu roslin, czasami ciezko odroznic czy dana czesc pola juz byla nawieziona czy nie
niektore tekstury to jakis zart, tekstura np. soja... mam nadzieje, ze zostanie to poprawione
tyle bylo zajaranie sie, ze w zalezosci czy sie nawozi to inaczej wyglada pole, moim zdaniem zadnej roznicy nie ma,
poprawione troche interfej informacyjny, mozna wieciej sie teraz dowiedziec na mapie, np. czy pole wymaga nawozenia, rowniez wiecej informacji o zwierzetach, uzywajac mapy mozna rowniez sie teraz przenosic natchmiastowo w rozne pkt. mapy,
dziweki maszyn poprawione, niestety nie wszystkie czesc przeniesiona z 15 chyba zostala po prostu skopiowana, nawet tekstury nie zmienione
jest duzo wiecej maszyn niz poczatkowo w 15
pracownik/pomocnik niby zostal poprawiony, ale na niektorych polach jakby sie napil i mial jednego kaca jednoczesnie

podsumowujac, dla mnie wiecej zmian niz w 15 (bo lesnictwa nie licze, dla mnie to nie rolnictwo), jest jeszcze duzo do poprawy i mam nadzieje, ze to zostanie naprawione z patchami. Moze odgrzewany kotlet to nie jest, ale na pewno swiezy tez nie... nie ma tam nic co by mnie zaskoczylo. po prostu stary dobry fs z ulepszona grafika

Odpowiedz
(10-26-2016, 14:14)instrukcja11 napisał(a): tak naprawde zmian nie za duzo, kilka zmian kosmetycznych plus kilka w mechanizmie dzialania
takie zmiany jak zuzywanie sie maszyn, ktore byly obecne prawie od poczatku istnienia swiata modow nie jest duza zmiana, w mojej ocenie
grafika troche lepsza niz 15, ale bez fajerwerkow, roznica w grafica mniejsza niz z przesiadki 13=>15
misje niby fajne, ale po kilku misjach nuda, ciagle to samo plus niewytlumaczalne nieskonczone pojemnosci np. kombajnow w misjach
wydaje sie ze najbardziej zmienil sie system nawozenia, ale jak przyjzysz sie blizej to okazuje, sie tylko zwiekszona czestotliwosc nawozenia, do tego przy ostatnim etapie wzrostu roslin, czasami ciezko odroznic czy dana czesc pola juz byla nawieziona czy nie
niektore tekstury to jakis zart, tekstura  np. soja... mam nadzieje, ze zostanie to poprawione
tyle bylo zajaranie sie, ze w zalezosci czy sie nawozi to inaczej wyglada pole, moim zdaniem zadnej roznicy nie ma,
poprawione troche interfej informacyjny, mozna wieciej sie teraz dowiedziec na mapie, np. czy pole wymaga nawozenia, rowniez wiecej informacji o zwierzetach, uzywajac mapy mozna rowniez sie teraz przenosic natchmiastowo w rozne pkt. mapy,
dziweki maszyn poprawione, niestety nie wszystkie czesc przeniesiona z 15 chyba zostala po prostu skopiowana, nawet tekstury nie zmienione
jest duzo wiecej maszyn niz poczatkowo w 15
pracownik/pomocnik niby zostal poprawiony, ale na niektorych polach jakby sie napil i mial jednego kaca jednoczesnie

podsumowujac, dla mnie wiecej zmian niz w 15 (bo lesnictwa nie licze, dla mnie to nie rolnictwo), jest jeszcze duzo do poprawy i mam nadzieje, ze to zostanie naprawione z patchami. Moze odgrzewany kotlet to nie jest, ale na pewno swiezy tez nie... nie ma tam nic co by mnie zaskoczylo. po prostu stary dobry fs z ulepszona grafika

Ale żeś się rozpisal. Po części masz racje, choć dużo krytyki w twojej wypowiedzi. Nie liczył bym, że patche dużo zmienią. Aby doczekać zmian musi pojawić się godna konkurencja w tej tematyce. Niestety te polskie farmy nie dość, że podobne do aiebie to jeszcze slabe.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
jak pisalem, to jest moje zdanie i moja opinia, napisalem rowniez, ze gra jest dobra, ale nie bede pial z zachwytu tylko dlatego, ze to FS
opisalem zmiany, ktore widze i ich konsekwencje w grze, dobre i zle strony, wiem, ze czesc ludzi nie gra na modach (wiekszosc jednak gra) i powie, ze dla nich swinie to super hiper nowosc
moim zdaniem cykl wydawniczy FS moglby sie zmienic na co 3 lata, w tej chwili rok po wydaniu gra GIANTS meczy sie z patchami aby naprawic wszystki bledy, plus wydaje platne dodatki, nastepny rok pracuje nad nowa wersje, i to widac... rok pracy nad gra to bardzo malo czasu, wiec i zmian/ulepszen nie ma jakos wiele,

Odpowiedz
Moim zdaniem największy skok było by widać dla osoby przeskakujacej z 13. Choć nie powiem - zarówno wygląd grafiki jak i optymalizacja jest poprawiona w/s do 15. Poza tym jest sporo ciekawych smaczków i oczywiście duzo maszyn, dzięki czemu nie trzeba zapychać się modami Smile Także mapy są znacznie lepiej wykonane w stosunku do poprzedników.

Odpowiedz
ja zyczylbym sobie, aby GIANTS postaral sie i zaimplementowal wszystkie mapy z poprzednich wersji (moze nie wszystkie, ale wiekszosc) do najnowszej wersji, jakos tak mam sentyment i podobala mi sie oryginalna mapa z FS13

Odpowiedz
Mi się wydaje ze gra powinna byc nazwana farming simulator i byc Poprostu stale ulepszana jak ets2
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu