Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Czy idzie zrobić lustro płyty
Witam mam taki problem , kupiłem wczoraj grę w empiku , i tradycyjnie ją zainstalowałem i chciałem zrobić lustro bo mi raz działa a raz nie napęd cd/dvd . Daemon tools litle jak zwykle chciałem zrobić sobie lustro gry ,żebym nie musiał płyty mieć włożonej ale gdy robi obraz płyty po 40% kończy i wyświetla się komunikat , że są błędy na płycie i zakończył prace . Nie wiem czy te nowe płyty mają zabezpieczenie? 
W każdej wersji tak robiłem od ls 2009 - 2015 , może mam uszkodzony nośnik tzw płytę , instalacja przebiegła sprawnie i bez problemowo . 
Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu . Pozdrawiam

Taka tam sobie reklama.
Z tego co wiem płyty zabezpieczone nie są. DT robi z niej obraz (nie "lustro"  Tongue ) bez problemu. Ja zrobiłem sobie obraz i gra mi śmiga bez płyty. Może zaktualizuj DT do najnowszej wersji. A jeśli napęd raz działa, raz nie, to on może być przyczyną problemu. Może po prostu gubić ścieżki i wyświetla takie komunikaty.

Płyta nie jest zabezpieczona. Wina sprzętowa nagrywarki lub demon tools ,spróbuj w inym programie zrobić obraz płyty.
[Obrazek: 142577.jpg?1460108475]

(10-26-2016, 09:43)przemkok525 napisał(a): Witam mam taki problem , kupiłem wczoraj grę w empiku , i tradycyjnie ją zainstalowałem i chciałem zrobić lustro bo mi raz działa a raz nie napęd cd/dvd . Daemon tools litle jak zwykle chciałem zrobić sobie lustro gry ,żebym nie musiał płyty mieć włożonej ale gdy robi obraz płyty po 40% kończy i wyświetla się komunikat , że są błędy na płycie i zakończył prace . Nie wiem czy te nowe płyty mają zabezpieczenie? 
W każdej wersji tak robiłem od ls 2009 - 2015 , może mam uszkodzony nośnik tzw płytę , instalacja przebiegła sprawnie i bez problemowo . 

(10-26-2016, 11:57)Robert Abramczyk napisał(a):
(10-26-2016, 09:43)przemkok525 napisał(a): Witam mam taki problem , kupiłem wczoraj grę w empiku , i tradycyjnie ją zainstalowałem i chciałem zrobić lustro bo mi raz działa a raz nie napęd cd/dvd . Daemon tools litle jak zwykle chciałem zrobić sobie lustro gry ,żebym nie musiał płyty mieć włożonej ale gdy robi obraz płyty po 40% kończy i wyświetla się komunikat , że są błędy na płycie i zakończył prace . Nie wiem czy te nowe płyty mają zabezpieczenie? 

Aleś się chłopie rozpisał  Tongue Tongue Tongue

Dziękuję za pomoc DM był nie aktualny. pozdrawiam

Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu